0
clear
  • Нова Мода трговија на Големо 500pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Портокал 11x16cm
  • -20%
  • -20%
Нова Мода трговија на Големо 500pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Портокал 11x16cm

Нова Мода трговија на Големо 500pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Портокал 11x16cm

DEN 1812.96
DEN 1596.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Објектот Количина
500 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 389
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Портокалова Боја
Објектот App0ox Големина
11x16 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Нова Мода трговија на Големо 500pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Портокал 11x16cm

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
11cm
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
1.0g
Објектот Ширина:
11cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
16cm
Број На Модел На:
Organza Торба 389
Големина на:
11x16cm
боја:
портокалова боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Ние само продажба на накит екранот стојат, но и други предмети кои не се вклучени.Многу видови на екрано

картичката име 500card по многу рачно изработени со љубов печатени Накит kraft хартија Earring Екранот Картички

Материјал : АкриликБоја : ЈасноПакет Се Вклучени : 1pcs акрилик екранот носителот(Никој накит вклучени,сам

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

ОписОбјектот Количина100 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 264Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаЦр

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат Приказ 100% сосема нов и висок квал

Сомот Кеси Пошта Накит Торба Свадба Декорација Подарок ПерницаГолемина : 8*10см(3.14 "*3.93")

Топло ПотсетникРежимот на транспорт> = 5 парче, Слободни EMS, време : 8 10 дена Или DHL, време : 5 7 дена.Опис На П

Точка бр : DOU1689Име : прстен кутијаМатеријал : хартија 800gsmБоја : синаГолемина : 553cmТежина : 15g / pcКористење : п

НИ 13.61 / парче НАС 11.95 / парче НАС 13.89 / парче НАС 5.68 / парче НАС 5.45 / парче НАС 12.98 / парче НАС 5.41 / парче

Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 1545 работни дена да пристигнат.Шопинг Процес

4 тип Висок Квалитет Leatherette Накит Кутија парична Казна Накит за Подарок Пакување Прстен Хривнија Ѓердан

Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!.ве молиме да ни испрати

Ние само го продаде ѓердан застане, но ѓердани не се вклучени.TONVIC трговија на Големо 1 Pc Дрво Ѓердан Синџ

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена можете да ме остави пор

Поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебфотои вистинскиот објект м

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

JAVRICK Јасно Транспарентна Пластика OPP Само Лепило Печат Торба Resealable Поли Вреќи 9 x 13 cm100% сосема нов и висок

Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!За печатење на Логото : Драг пријател,ако сака

Please wait...