0
clear
  • Автомобил Термометар температура метар 12V 24V Батеријата Voltmeter волтметар Тестер на Следење на електронски Часовник Сигнализација Светлосен 50% попуст
  • -20%
  • -20%
Автомобил Термометар температура метар 12V 24V Батеријата Voltmeter волтметар Тестер на Следење на електронски Часовник Сигнализација Светлосен 50% попуст

Автомобил Термометар температура метар 12V 24V Батеријата Voltmeter волтметар Тестер на Следење на електронски Часовник Сигнализација

DEN 912.00
DEN 474.00

Достапност
Производот е достапен

- LED осветлување дизајн ви овозможува точно да го прочитате цифри во темница. - Напон : DC 12 - 24 V - База Дијаметар : 4. - Пиедестал 180 степени врти. Тоа може да прегледате вашиот автомобил во реално време, ефикасно, има аларм светилка за да ве потсетам да се избегне шлаг може да предизвикаат оштетување на вашиот автомобил како температура пониска замрзнување точка. 200cm - Стенд-со моќност : 2 x LR44 копчето ќелија (НЕ се вклучени) - Температура мерен опсег : -10 - 50 степени Температура резолуција на екранот : 1 степен - Температура на точноста : Плус / минус 1 степен - мерење на Температура времетраење : 60 секунди
1* Автомобил Дигитален Термометар Voltmeter Часовник Следење
1 * паркинг (Надворешен сензор
1 * автомобил моќ приклучок
1 * Прирачник за Корисникот (Кинески и англиски и на руски јазик) 1. - Исто така, има функција на замрзнување сигнализација.Автомобил Термометар температура метар 12 V 24 V Батеријата Voltmeter волтметар Тестер на Следење на електронски Часовник Сигнализација Светлосен 50% попуст
Овој Автомобил волтметар Часовник Термометар е мултифункционален часовник со 4 во 1 функција, вклучувајќи време, термометар, voltmeter и осветлување. Можете да го одржувате вашиот автомобилот од страна на податоци во реално време на напон. - Способен за префрлување температура на екранот единица целзиусови степени / Целзиусови степен.овој објект доаѓа без мало поле 2. - Напојува со автомобил запалка приклучок за полнач или 2 x LR44 батерии (НЕ се вклучени). Пренослив, Брзо читање Дисплеј Тип : Дигитални LCD дисплеј Напојување : Build-во батеријата Материјал : Пластични Боја : Црна Посебна функција : Време дисплеј (12 / 24hour), датум екран, dual температура дисплеј, аларм, snooze функција, мраз аларм функција, автомобилот складирање батеријата напон индикатор функција, LED светлото 4 Во 1 Автомобил LCD волтметар Часовник Термометар Осветлување работно Време / датум екран, 12 / 24 часовен систем за конверзија. - Се прикаже точни температура читања во и надвор од автомобилот. 150cm - Температурни сензори линија должина : Околу. - кога на часовникот се напојува со автомобил цигара полесни, нема да има осветлување кога е напојува од страна на резервни батерии.2 ТИП ,ние ќе брод во случаен избор,ЗЕЛЕНА+ПОРТОКАЛОВА ИЛИ СИНА +ПОРТОКАЛ. - Snooze функција, snooze time : 5 минути. Постојат аларм глас и светилка за да ве потсетам да се cheeking чување на батеријата како на напонот е премногу голема за да се премногу ниски.6 W - кабелот за Напојување должина : Околу. - Лесен за инсталирање и користење, совршен додаток за вашиот автомобил. - Кога се поврзува со автомобил, нејзината назад светлина е светлината нагоре и сите содржини (вклучувајќи го времето, температурата и volt) ќе бидат прикажани на LCD екранот.

Кон својствата

Дисплеј Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
1
Стил:
Стои Станица
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Теорија:
Сензор На Температура На
Бренд Име:
JUANJUAN
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Употреба:
Внатрешна

Производи во категоријата

Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе треба и да се обиде нашите најдобри за решав

Ова е еден термометар кој мерен опсег е 30~+70 Степен целзиусови степени .Тоа треба DC моќност која опсег е 4.

LCD Дигитален Термометар Температура Влажност Метар Hygrometer Затворен ОтвореноСостојба : 100% Сосема НовБоја

10pcs големиот екран Температура метар Влажност тестер Термометар Hygrometer целзиусови степени Целзиусови к

Овој дигитален метар која може да го прикажува температурата и влажноста на воздухот истовремено, со ма

Мини дигитален влажност температура hygrometer Со овој ТМ05 термометар, ќе имаат стекнато прецизност електро

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот...

Дигитални Thermocouple Термометар 50~300 Степен Индустриски Температура Метар Ј К Т И В Н R S Тип Thermocouple Температу

Јас .Име : 50 pairs Mini Thermocouple Конектор К Рамен pin Машки и ЖенскиII.Вовед : ЖКМФ thermocouple конектори мини големина н

Температурата и влажноста на воздухот се два важни фактори во одржување на оптимални нивоа на удобност

Lockable thermocouple сонда тип Т, softcase, батерии и калибрација протокол Во прилог на мери вредност, датум, време и к

Безжични електронски hygrometer Домаќинство висока прецизност внатрешна и надворешна временска прогнозаСт

5 mmТемпературата на работа30 до +70 ° CЗаштита класаIP65Канали1 внатрешнаСтандардиEN 12830Гаранција2 годиниМер

10pcs / многу ТОПЛА продажба мултиупотреба 50~110 C Детектор целзиусови степени Степен 12 V Термометар тестерО

USB порта11 Ве молиме контактирајте со нас преку email, пред да се вратат на неисправни објект.Ако сакате да с

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Препорачана пошта треба да се обрне на други $2 .Контакт со нас на : Нашата канцеларија часа се : 8 : 30 сум...

Модел : XHW1711 напон : AC напон 220 V Излезен Капацитет : Max Тековната 5 A; Max Моќност 1000 W Температура опсег : 15~70 Ст

Карактеристики : Мини температура контролер.Со голем и јасен LCD дисплеј за подобра читливост.Широк темп

Боја : Црна; Должина на Кабел : 1 M; Сензор дијаметар : 4.5 mm Внатрешна Изолација : Fiberglass Надворешен Заштитен :

1pcs Дигитални ПИД Температура Контролер РЕКСC100 + 3pcs max.40 A РБС + 1pcs Водоотпорен PT100 Thermocouple СондаПакет се вкл

П : дали постои Следење на Број за мојот објект?О : Доколку сакате парцела за да се следи , ве молиме избер

брендЕГОМодел55.13044.050температурата опсег50 ~250℃точноста±7℃сензор6Φ 77mmcapillary1Φ 1470mmмоќностAC 250 V / 16 Aупотреб

Бесплатен превозот Дигитални ПИД Термостат на Температура Контролер РЕКСC100 + 40 A РБС Реле + К Thermocouple Сонд

Please wait...