0
clear
  • 1PC 7G/H Cocentration Озонската Генератор Колекции Ozonator Колекции Воздухот Прочистувач За Третман на Вода
  • -20%
  • -20%
1PC 7G/H Cocentration Озонската Генератор Колекции Ozonator Колекции Воздухот Прочистувач За Третман на Вода

1PC 7G/H Cocentration Озонската Генератор Колекции Ozonator Колекции Воздухот Прочистувач За Третман на Вода

DEN 4933.44
DEN 4687.00

Достапност
Производот е достапен


1 PC Нови 7 G/H Cocentration Озонската Генератор
Колекции Ozonator Колекции Воздухот Прочистувач За Третман На Вода
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Карактеристики :
Оваа 7 G/H Озонската Генератор е нов Производ на нашата компанија .
Тоа може да се произведуваат високо озонската концентрација од други 7g/h озонската генератор За третман на Вода & Прочистувач на Воздух
Спецификација :
Напојување : AC 220 V,50 hz
Номинална моќност : 110w(

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Стил:
прочистувач на воздух
Инсталација:
Преносни
Употреба Состојба:
Апарати за домаќинство
Функција:
Стерилизирате
Моќност (W):
110w
Извор На Енергија:
Електрични
Број На Модел На:
Озонската Генератор
Тип:
Озонската Генератор
Волумен На Воздух:
400m3/h
Одборот Големина:
240mm*302mm
Големината На Фан:
118mm*118mm
озонската:
7G
Англиски упатство:
No
Пакување во спецификацијата:
No
Моќност (W):
110w
Напон (V):
220v
Број На Производ:
G086

Производи во категоријата

1 PC Прочистувач на Воздух yeks3.5 озонската вода прочистување на озонската вода стерилизација систем за До

Домаќинство anion прочистувач на воздух интелигентни прилог на формалдехид стерилизацијапрочистувач на

(Освен на некои посебни contries)2 пакување детали : 4pcs 3.3) За отстранување на Формалдехид( нова куќа, хотел, ка

Карактеристики : 1, компанијата сите озонската машина користи нерѓосувачки челик шасија, убава и дарежл

Домаќинство Прочистувач Во прилог на формалдехид прав PM2.5 haze стерилизацијаAC6608 прилог на полен комерциј

Прочистувач на воздух филтер

Домаќинство спалната соба воздухот почист воздух прочистувач отстрани PM2.5 Воздух Refesher воздухот чистењ

JHQ801 прочистувач на Воздух дома во спалната соба го исклучите во прилог на формалдехид haze втора ракачадо

Домаќинство Кислород Машина за Правење Преносни Кислород Генератор за Стариот Човек / Бремената Жена К

Воздухот Чистење Ionizer Прочистувач на Воздухот со Негативни Јони Воздушен Формалдехид чистење на улицит

BO10 QNAON 110 V / 220 V 010 g / h прилагодливи Кварц цевка тип на озонската воздух прочистувач на озонскатадома воз

Возилото интелигентни прочистувач на воздух домаќинство елиминација на формалдехид чадмирис PM2.5 негат

BO315 QY Озонската генератор 3 g / h грам generatore ди ozono AC220 V / AC110 V Regolabile ozono terapia macchina 70wЗабележите : кога пратката

55 WБучава : 2866dbЧестички CADR вредност : 600m3 / hФормалдехид CADR вредност : 310m3 / hКЗМ Формалдехид : F4КЗМ честичк

Вирусот надвор од живи клетки напад способност.Insulate електричен отпор : моќта кабелот е надвор на 40 M (500 V D

599 ug / ml медицински озонската генератор 12 VDC за дијабетична нога & стоматологија и крвПроизвод Преглед : ​

Лесно одржување 2 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викен

BO5 QNAO AC220v / 110 V 5g / h на озонската генератор прилагодливи кварц цевка за полнење на големосите видови на оз

Топла Продажба Прочистувач на Воздух За Дома домаќинство Ionic Прочистувач на Воздухот Со Озон Ionizer Стери

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Insulate електричен отпор : моќта кабелот е надвор на 40

#8 : Ние ви препорачуваме да ги користите во некоја сува и вентилирани средина и не ги користите во топла

Нови Преносни Керамички Озонската Генератор 12v 10g Двојно Интегрирани Долг Живот Керамичка Плоча Ozonizer Во

BO5 QNAO AC220v / 110 V 5g / h на озонската генератор прилагодливи кварц цевка за полнење на големосите видови на оз

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

120m3250m3 Арома машина 100 ml патрон / 110240 V мирис машина мирис единицафармацевт арома систем STS810 100 MLЗабележит

) Повратни информации : (1)ќе се остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање...

Please wait...