0
clear
  • H62cm * W34cm, 5 грб Кристал Candelabra Свеќа Носителот свадба Централен Злато канделабра
  • -20%
  • -20%
H62cm * W34cm, 5 грб Кристал Candelabra Свеќа Носителот свадба Централен Злато канделабра

H62cm * W34cm, 5 грб Кристал Candelabra Свеќа Носителот свадба Централен Злато канделабра

DEN 34560.00

Достапност
Производот е достапен

Големина Информации : Висина 62cm Ширина 34cm Боја : Злато Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за цвет стои и без други додатоци како цвет итн.. Wellcome до нашата продавница Плаќање & Испорака : да ја прифатиме Alipay, Western Union, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Кога ќе изберете испорака рок на " продавачот за испорака метод ", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, DPEX итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Овие трошоци не се вклучени во точка цена и shippingcost. Ве молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање/Поврат : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации : Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : ) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Рачно изработени:
Yes
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Метал Тип:
Легура
Стил:
Европа
Тип:
Candelabra
Број На Модел На:
VV
Материјал:
Метал
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Употреба:
Свадби

Производи во категоријата

2016 Година Бесплатен Превозот Железо Марокански Стил Светилник Candleholder Свеќа Стојат Светлина Носителот

Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската

Карактеристики : Име : Сребрена / Gold / Бронза Метал Свеќа Носител на 5оружје Свеќа Стојат 27*25cm Свадба Наста

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

совршен дом додаток за да ги истакнуваат на трпезариска маса амбиент1 x Свеќа носител ( Свеќа Не се Вклуч

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][44145][xlmodel][производи][8888] Светилник

Модерна Стаклена Свеќа Носителот Појавување на Купот Свеќа Кристал Свеќници за Свадба Вечера Дома Деко

Опис : Член име : Свеќа Носителот без свеќа,pls бидат вниманиеМатеријал : металБоја : 3 дизајниГолемина : 12x10

Плаќање : 1 Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Пред да се врати н

ИЗВЕСТУВАЊЕ 1 За Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја

Име : Свеќа НосителотБоја : транспарентнаМатеријал : стаклоОбем на продажба : 1pcsГолемина на : Висина : 4cm,6c

опис : Големина Информации : Висина 62cm Ширина 34cm Боја : Злато Materialei : телото е метал , лежиште е K9 кристално

7colors Кристално Стакло Лотос Цвет Свеќа Носители свадба колони candelabra centerpieces Носителот Дома Декор сад Све

wyприклучокstartЖешка Стока$219$199$56$170wyприклучоккрај2 парчиња / многу Кристалниот глобус Votive Свеќа Носитело

Please wait...