0
clear
  • 5pcs/многу Сребрена Боја Круг Празно Cabochon База Поставување Рамки Фах Алка Одговара 20mm DIY Cabochons Накит Одлуки Наоди F3765
  • -20%
  • -20%
5pcs/многу Сребрена Боја Круг Празно Cabochon База Поставување Рамки Фах Алка Одговара 20mm DIY Cabochons Накит Одлуки Наоди F3765

5pcs/многу Сребрена Боја Круг Празно Cabochon База Поставување Рамки Фах Алка Одговара 20mm DIY Cabochons Накит Одлуки Наоди

DEN 220.32
DEN 172.00

Достапност
Производот е достапен

5pcs/многу Сребро Позлатен Круг Празно Cabochon База Поставување Рамки Фах Алка Одговара 20mm DIY Cabochons Накит Одлуки Наоди F3765
1)Материјал : алуминиум
2)Внатрешна Големина : Кол 20mm
3)Бои : Сребрена Позлатен
4)Пакување : 5pc/многу
5)Тежина : 40g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Закачам Cabochons база
Број На Модел На:
F3765
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Легура
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
Кол 20mm
Бои:
сребро позлатен
Пакување:
5pc/opp вреќа
Тежина:
40g/pc
Стил:
cabochon 20mm
Тип:
cabochon хривнија settings
дизајн:
хривнија cabochon
Функција:
сребро позлатен подлога хривнија
Шема:
закачам cabochon поставување

Производи во категоријата

Добредојдовте на мечките, но не за utiful џек ! Новиот Дизајн Врежан птица Labradorite Евтини Ѓердан Pendant 53*38*9mm 15.56

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количина : 1pcs★ Материјал : Вол коска★ Голем

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 13*13*13 MM Легура Монистра Шарм Ѓердани Diy Лилјак Антички Бронза Позлатен

Опис На Производотголемина : 10мм,12mm,15mmбоја : злато,сребро.количина : 10pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи з

Квалитетот на предмети на економски цени.Нашите УслугиНие одржување професионални, но пријателски одн

CPAM опција,ќе испрати парцела преку EMS / Федекс( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ).Ви Благ

Answer : ___________________________ Note : САМО ЧЕВЛИ ШАРМ,НЕ СОДРЖИ НАРАКВИЦИ И АДАПТЕР.1) Точки ќе бидат објавени во рок о

Нерѓосувачки Челик 2 компјутери / многу Круг, Овал Сребрен Тон 5mm Силни Магнетни Clasps DIY Накит Наоди Одлуки

50 Pcs DIY Метал Обетки Клипови Накит Одлуки Коло Cabochon Поставување Одговара Камео 14mm, Сребрен Тон / Тон Бронз

10pcs Бакар Антички Бронза Позлатен Накит Pendant Фах Внатрешна Големина 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20mm Круг Празно Cabochon Ка

26792177100% Сосема Нов и Висок КвалитетСнабдувач За Накит Додатоци Diy Врвен Квалитет Накит НаодиМатеријал :

Боја : Кралска Сина Materail : Вистинска кожа кабелот споиГолемина : 4mm ДијаметарКоличина : 1 дворСостојба : пл

Можете да изберете боја ви се сакате и сакате големинаНа пример : Blue / црвени / бели 18 / 27 / 7 20 " 20 PCS Не пак

Дупка : 10мм дијаметарШколка Meas : 18x11mm.Боја : сребро позлатен над месингКоличина : 3 сетови (Ние го прифаќам

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Наоѓање 5 Meter Жица Завиткан Beaded Синџир Злато Позлатен Rosary Синџир Carnelian ЦрвенаАхат Фацетирани Кристал Мо

За Метална Боја : Сребро позлатен, злато позлатен, родиум позлатен, антички бронза, антички бакар, gunmetal ц

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

Добредојдовте на нашата продавница!1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може

Добредојдовте на Убава Џек!Трговија на големо 1 Pairs Природен Камен Flashy Labradorite Пред Drilled Earring Мушка 22x11x4mm 3.51

Опис На Производотголемина : 10ммбоја : злато,сребро.количина : 20pcs Плаќање Ние го прифаќаме методи за пла

добредојдовте на убава џек ! Природен камен Бран од јаспис Срце Облик Евтини Pendant Мушка 30*30*6mm 8.32 g semiprecioка

10pcs Антички Бронза / Родиум / Црна Боја Долго Линк Ѓердан Синџири Рефус Со Hummer Clasps Diy Накит Одлуки 60cm / 23inch Z

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Замена Копчето Пеперутка Watchbands Распоредување Види Бендови Затворач Појас

Please wait...