0
clear
  • 9/ЕЕЗ професионална Прецизност Мултифункционален шрафцигер сет на алатки за полнење+7/ЕЕЗ Пинцети сет за SAMSUNG Iphone4S/5/5S HTC
  • -20%
  • -20%
9/ЕЕЗ професионална Прецизност Мултифункционален шрафцигер сет на алатки за полнење+7/ЕЕЗ Пинцети сет за SAMSUNG Iphone4S/5/5S HTC

9/ЕЕЗ професионална Прецизност Мултифункционален шрафцигер сет на алатки за полнење+7/ЕЕЗ Пинцети сет за SAMSUNG Iphone4S/5/5S

DEN 1482.72

Достапност
Производот е достапен


Квалитетни нерѓосувачки челик мат пинцети, главната употреба на високо квалитетни нерѓосувачки челик, печат на двете страни на форцепс, фино брусење chamfering, долго зафат полесно, да се чувствуваат подобро, површината на специјален третман.
Бесплатен Превозот 7/еез Индустриски Одделение Ултра-фини Висока цврстина Висока прецизност Чистење Пинцети алатки сет од нерѓосувачки челик, Пинцети Пентагон шрафцигер БР. 365 W0.8 * 25 mm Пентагон шрафцигер БР. 365 W1.2 * 25 mm Дупчиња шрафцигер БР. 365 1.6 * 25 mm Дупчиња screwdriver NO. 365 2.0 * 25 mm Хексагонални шрафцигер БР. 365 Т4 * 25 mm Хексагонални шрафцигер БР. 365 T5 * 25 mm Хексагонални шрафцигер БР. 365 T6 * 25 mm Филипс шрафцигер БР. 365 1.5 * 25 mm Филипс шрафцигер БР. 365 2.0 * 25 mm

Кон својствата

Тип:
Рачни Алатки,Screwdrivers
Број на Парчиња:
16/еез
DIY Материјали:
Електрични
Пакет:
Торба
Број На Модел На:
16/еез
Примена:
Прецизност Мобилен телефон
Тип:
Рачни алатки,со Шрафцигер постави алатка
прецизност шрафцигер:
9/еез
прецизност пинцети:
7/еез

Производи во категоријата

Голема вашиот уникатен накит, многу кул подарок за вашите семејства и пријателиПакет се вклучени : 1 x ми

IC Чип Поправка Тенок Нож A8 A9 ПРОЦЕСОР Смена Метална Рачка за i Phone Процесори NAND Флеш Логика Одбор Поправк

Опис : Материјал : Челик+Дрво Боја : Како што е прикажано како слики Добро за основните печат поставување,

Откако уплата ве молиме овозможи 48 часа за испраќање на нарачката 35 работни дена за повеќето од НАС / вел

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАвтомобил аудио вратите и прозорците демонтажа алаткиКа

2018 Нов Со Филипс Трикрило T6 T8 Со Дупка 3.8 4.5 Завртка Возачот Малку Отворање Поправка Алатка во Собата За Ni

WHDZ 1 BUC Авто Воздух Оптоварување Airbag Lock Изберете Set Locksmith Материјали Пумпа Оптоварување Locksmith Алатки со От

Функција : 100% Сосема Нов и Висок квалитетМатеријал : Метал,ПластикаБоја : Како на сликата покажува (Испра

100% Сосема нов и висок квалитетГолемина : Шрафцигер Поставите 20 x 10 Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши

0.6 Y + Плоча Клуч + 1.3 Филипс + 0.8 Pentalobe Нови Screwdrivers За i Phone 7 Посветен Отворање Алатки за ПолнењеСпецификациј

Мулти Алатка Мобилен Телефон на Поправка Алатка Шрафцигер Поставите Метал Pry Отворање Алатка за Полнењ

BI0003416Спецификација : Бренд новиДебелина : прибл.9.5 mmШирина : прибл.19mmФункција : Со нерѓосувачки челик зав

Ali Express Стандард За Испорака*Под логото на пакување кутија значи ова производи споделување на доживотна

4pcs / многу Пластичен Клип Тела Телефон LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung i Pad Мобилен Телеф

Отворање Pry Алатка За Мобилен Телефон Мобилен Телефон i Phone Екран Случај LCD PDA Лаптоп Поправка / Гитара Из

Сите производот ќе добиете : вкупно 66 парчињаЗабелешка : Ако погоре поправка не е поправена успешно, ве м

Опис : Материјал : Метални+Пластика Боја : Како што е прикажано како слики Соодветни за средување, резба, d

25m Отпорни на Топлина Двојно Двострано Лепливи Ленти Транспарентен Јасно Налепница за Мобилен Телефон L

Карактеристики : 1 Бренд Нови Отворање Поправка Алатка Поставени Комплет.2 Мала тежина,удобен за носење.3

Употреба на сликаОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана во јуни, 5, 2

PDR АЛАТКИ, PULLER, ТPULLE автомобил поправка алатки, pdr алатки, paintless поправка алатки, рака тсо цел да се обезбед

4 Во 1 Spudger Pry Отворање Алатка За i Phone, i Pad и i Pod Samsung Поправка Алатки за Полнење Ferramentas ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ЦЕЛ

Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне Ние ќе испрати пакет од К

PDR АЛАТКИ, PULLER, ТPULLE автомобил поправка алатки, pdr алатки, paintless поправка алатки, ракасо цел да се обезбеди

Опис : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : како што е прикажано на сл Својства : се Користи за да се под

3pcs / многу Мобилен Телефон LCD Екран Отворање Вшмукување Чаша За Iphone, Samsung Ipad Таблет LCD Екран НастроенатаПР

Спецификација : Патување 0850mmОнлајн маркетинг платформа на "Столар е Работилница" на Aliexpress беше основана

Пластични Столарија Означување Алатка Автоматско Назад Мастило Snap Линија Scriber Прирачник Креда Мастило

Please wait...