0
clear
  • 1 КОМПЈУТЕР МОДА НОВ Прилагодлив Кајак Безбедност Род Поводник Риболов Прачка Гребло Поводник Опстанок Paracord црвено 1.5-4.0 нозе
  • -20%
  • -20%
1 КОМПЈУТЕР МОДА НОВ Прилагодлив Кајак Безбедност Род Поводник Риболов Прачка Гребло Поводник Опстанок Paracord црвено 1.5-4.0 нозе

1 КОМПЈУТЕР МОДА НОВ Прилагодлив Кајак Безбедност Род Поводник Риболов Прачка Гребло Поводник Опстанок Paracord црвено 1.5-4.0

DEN 1872.00
DEN 1329.00

Достапност
Производот е достапен


1 КОМПЈУТЕР МОДА НОВ Прилагодлив Кајак Безбедност Род Поводник Риболов Прачка Гребло Поводник Опстанок Paracord црвено 1.5-4.0 нозе
Спецификација За Производ :
1. Внатрешна bungee е sheathed во тешки-должност висок преку жолта тубуларна webbing.
2. На leashes не еден мал влакно, тие се исткаени во супер силни и атрактивни да ткаат за 130cm долго.
3. Оваа поводник е впечатлива жолта боја со жолта алуминиум S-biner клип.
4. Ние се користи Двојно јамка Велкро да се направи подобра конекција со прачка.
5. Должина : 1.5 метри - прибл. 4.0 нозе.
6. Боја : црвена
7. Пакет : 1 PC/ТОРБА

Кон својствата

Тип На Производ:
Токи
Техника:
Обложени
Тока Тип:
Прстени
Декорација:
Mesh
Материјал:
Метал
Употреба:
Облека
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Производи во категоријата

КОЛАЧЕ ЧУДОВИШТЕ СО КАПА ПОЈАС ТОКА

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Мода Mens Каубој Черепот Појас Тока Одговараат 4cm Појас Метал Чер

Спецификација (приближно) : Материјал : Метал Големина : Прибл Вкупно Затворени 2.5 см ширина 2.7 см должина

50pcs / многу 50mm Светло златна Легура Вртливата Clasps Брзо Копче Куки DIY Копче Синџир Прстен Бесплатен Превоз

Материјал : Легура(Кадмиум Безбедно)Големина на : Прибл : 11.5х5.5cmДебелина : 11mm( 3 / 8")Дупка големина : 2 mmконве

Детали За Производот​Ве молиме прочитајте го пред да го купатНашите Услуги1 Ние сме една фабрика дирек

Опис : Материјал : Памук Боја : Како што е прикажано (Случаен испорака) Количеството : 24 еден сет компјутер

Добредојдовте во мојата продавницаИме : Мода Свиња Појас Тока Одговараат За 4cm Ширина Појас Правоаголни

Тејлор Банда Појас Тока

Купување барањеЗа позлата и кристал боја,големина,ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со

50pcs / 1lot Пластични ДПрстен Токи За Куки Ранец Ремени Webbing Прстен 37mm 2017071201

Tambour Кука со 3 Игли 70 90100 Везови Алатки Sequins Мушка Neddle Постави Алатка за Полнење HogardОпис : Функција : Дршкат

DIY Leathercraft Хардвер Солидна Месинг Класичен Американски Стил Stirrup Појас ТокаВисок квалитет на Класичен Ам

започнете22mm 9 / 10" Сребро Злато Пливање кристал кристал Бикини конектори бикини buckes Бикини конкуренција

30pcs / многу Правоаголник Метал Dee Прстен 35mm 14mm webbing Појас лента токи три бои nickle / црна nickle / светлина злато

Please wait...