0
clear
  • Универзален Мотор Handlebar Крајот Plug Лизгачот Мотоцикл Противтежа Handlebar Завршува 7/8 Се Справи Со Бар Капа И Маска
  • -20%
  • -20%
Универзален Мотор Handlebar Крајот Plug Лизгачот Мотоцикл Противтежа Handlebar Завршува 7/8 Се Справи Со Бар Капа И Маска

Универзален Мотор Handlebar Крајот Plug Лизгачот Мотоцикл Противтежа Handlebar Завршува 7/8 Се Справи Со Бар Капа И Маска

DEN 469.44
DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен


Новиот Мотор CNC Мотокрос Handlebar Костец Лентата Завршува Plug Лизгачот За KTM Хонда CRF 230 250 TMAX 530 500 Kawasaki Z750 Dirt Bike
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов, Резервни Делови Лесно да го инсталирате, завртка постојат во рака костец Боја : Црна/Сребрена/Gold/Портокал/Сива/Red/Сино/Зелено Материјал : Висок Qulity Палка Алуминиум Ова се справи со бар крајот приклучоци направен од висок квалитет на тешки ЦПУ машински солидна палка алуминиум со трајни елоксирани слој заврши. Тоа може да Помогне да се заштити род и да се справи & намалување на штета додека wresting. И тоа ќе го направи вашиот мотор повеќе очи фаќање и модата. Тоа е заслужуваат да се купи. Fitment : Сите Бренд мотор доаѓа со 7/8" (22 mm) Дијаметар Справи со Бар со 18mm внатрешна дупка(На Хонда/Kawasaki/Suzuki/Јамаха/KTM/Triuph др.) Пакет се Вклучени : 1 X Пар (Лево и Десно)

Кон својствата

боја:
црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Костец
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Објектот Должина:
5.5cm
Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Име На Модел:
HBE-013
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
2.9cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
5.5cm

Производи во категоријата

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.с

Мотоцикл Handlebar Подготвуваат &Менгеме Бар Во Собата 7 / 8" 22mm Дијаметар, вкупната должина може да се прилаго

CNC Алуминиум Гас100% Сосема Нов.Одговара F или : KTM 250 SXF / XCF 0615250 EXCF / XCFW 0616350 SXF / XCF 1115350 EXCF / XCFW 1216450 SXF / XCF 0615450 EXC /

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Боја : Сина, Црна, Виолетова, Сребро, Злато,

Карактеристики : Висок квалитет, издржлив, лесен инсталиратеЗа користење со хидраулични сопирачки сист

CNC Опрема Рачката+ ПРО се Справи со КостецБоја Опција : Злато / Red / Blu e / Сива

КОНТРОЛЕН КОСТЕЦ Со Гас Кабел Напомена : Црно НА 800 MM должина за Високо Performace Carburetor Употреба, 720 MM должина

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Лесна Инсталација, без никакви м

Ставка Опис : Тоа може да Помогне да се заштити род и да се справи & намалување на штета додека борење...

100% Сосема Нова Боја : Хром Материјал : Алуминиум вкупна Должина : 15.5 cm & 16.5 cm Дијаметар на Дупка : Еден 1" (25м

Карактеристики : Директни fitmen Features : Мотоцикл се Лизга на Зафат, се Покрива,кои се Продаваат како пар.Ови

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : 100% Јаглерод Влакна + ЦПУ машински Алу

Карактеристики : Висок Квалитет Се Справи Со КостецПодобрете го изгледот на вашиот мотор со овие обичај

започнетекрајотдобредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавн

CNC Гас лост Пресврт зафат гас за Брз гас за Брз гас за KLX KX250 F KX450 F KLX450 R Dirt Bike MX МОТОКРОС OFFROADОдговара : 0415 KX25

CNC Алуминиум Гас100% Сосема Нов.Одговара F или : KTM 250 SXF / XCF 0615250 EXCF / XCFW 0616350 SXF / XCF 1115350 EXCF / XCFW 1216450 SXF / XCF 0615450 EXC /

детали за производот : состојба : 100% сосема новматеријал : гумаколичина : 1 ПАРлесно да се инсталирапогод

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Лесна Инсталација, без никакви м

Карактеристики : Овие бар крајот лизгачи се специјално развиени за Јамаха модели со голем дијаметар нав

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Лесна Инсталација, без никакви м

Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет Ако какво било прашање в

Пурпурна Лента 7 / 8" Мотоцикл Handlebar Рака Зафат Fitment : ве Молиме проверете handlebar големина пред да ја купите У

започнетекрајотдобредојдовте на нашиот Бренд Арома Мото Додатоци професионални Возила Делови продавн

Нови гас се справи со костец Вклучува една Гас Кабел Ракав / Цевка Одговара За MX Dirt Bike Off Road.Резервни Handleb

Мотоцикл Против пролизгување Рака Костец Сунѓерот МаскаСостојба : Резервни Сосема Нов, Висок КвалитетМ

Опис : Conditon : 100% Сосема НовФункција : Висока класа квалитетот и многу издржливиHandlebar цевки изработени од

ZSDTRPМотор со Висок Квалитет Protaper Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос 7 / 8" Handlebar Гума Гел Рака Костец Кочн

Мотоцикл Handlebar Подготвуваат &Менгеме Бар Во Собата 7 / 8" 22mm Дијаметар, вкупната должина може да се прилаго

Please wait...