0
clear
  • Collare Кристално Дрво На Животот Иглички И Brooch Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Брошеви За Жените Кристал Брошеви Pin B190
  • -20%
  • -20%
Collare Кристално Дрво На Животот Иглички И Brooch Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Брошеви За Жените Кристал Брошеви Pin B190

Collare Кристално Дрво На Животот Иглички И Brooch Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Гроздобер Брошеви За Жените Кристал Брошеви

DEN 575.04
DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Ви благодарам многу!
.
Стандарден пакет е како на следната слика. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ви благодариме за разбирањето. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Гроздобер Кристал Живот Дрво Иглички И Брошеви жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Broches За Жени Мажи Накит Брошеви Pin B2056 Гроздобер Кристал Живот Дрво Иглички И Брошеви Broches За Жени Мажи Накит
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 парчиња брошеви,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Ако сакате да ја проверите повеќе натпревар накит,ве молиме clink следат слика :
Бесплатен превозот за сите нарачки.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
B190
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Бренд Име:
Collare
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
функција 1:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ
Карактеристика 2:
брошеви за жени

Производи во категоријата

7 Бои на Големо Brooch 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Мажите рачно изработени Брошеви За Жените Corsage Свадба Мажите Lapel Pin

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизај

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизај

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC2068 L Цвет Форма Бро

ТОПЛА ПРОДАЖБА ПРЕДМЕТИСтавка ОписСостојба : 100% Нов Тип : 5 Pcs Art Nouveau Ножици Вилушка Срцето Дланка скапоц

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизај

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слобо

Домот глеѓ цвет форма на растенијата id значка носителот 1)Цена : убаво и разумни 2) Квалитетот : најдобар,

Моден Гроздобер Големи Brooch Жени Мажи Брошеви И Игли Накит Додатоци Lapel Pin Значка Цвет Brosh

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC2009 Пеперутка Форм

Големина : 4.7*3cmТежина : 15g / pcМатеријал : алуминиумски,кристал,емајл

Како да се добие примерок ?Судењето / Примерок Цел и цел во парк ќе биде предаден во рок од 12 часа по потвр

Please wait...