0
clear
  • 8pcs/многу Четири Сезони Цвет Флорални Плик Пергамент Хартија Semitransparent Фото Разгледница Ознаката Писмо Белешки Чување
  • -20%
  • -20%
8pcs/многу Четири Сезони Цвет Флорални Плик Пергамент Хартија Semitransparent Фото Разгледница Ознаката Писмо Белешки Чување

8pcs/многу Четири Сезони Цвет Флорални Плик Пергамент Хартија Semitransparent Фото Разгледница Ознаката Писмо Белешки Чување

DEN 128.64

Достапност
Производот е достапен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.21 $1.38
$1.46 $2
$2.82 $3.62
$2.71 $3.3
$2.04 $2.62
$1.14 $1.29
$1.29 $1.55
$1.22 $1.28
wy-приклучок-крај
1448 Прочитате Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Описи :
Големина : 17.5*12.5 cm
Пакетот вклучува : 8 компјутери со различни стилови, секој стилови 2 компјутери
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :

Кон својствата

Големина:
17.5*12.5cm
Тип:
Паричникот Плик
Број На Модел На:
C-33
Употреба:
подарок плик
Бренд Име:
CardLover
Материјал:
пергамент хартија

Производи во категоријата

Големина : 22*11 cm Погоден за разгледница разгледници раканасликани разгледници писмо покани

10pcs / многу Ретро проѕирен плик Хартија Плик DIY Мултифункционален ovely Подарок Писмо Белешки Чување на дат

6 големини Голема рачка Пластични подарок торба,мали чипка пластични шопинг торба со рачка, Бутик Подар

Карактеристики : Сосема Нов и добар Квалитет креативни поздрав картичка + пликСпецификации : Големина : 1

Име : хартија пликМатеријал : 120 G Kraft хартија.Големина : околу 110*160mmТоа е многу корисно и погодност.50 компј

Материјал : Поли Боја : Сива Надворешниот Боја & Внатрешна Црна Боја АвтоЗапечатување Водоотпорен Лесни

Име : Трговија На Големо Kraft Меур Mailers Поместена Коверти Превозот Кеси Само ПечатМатеријал : KraftБоја : Жол

ВЕ МОЛИМЕ ЦЕЛ ЗАБЕЛЕШКИ ВАШИОТ КИНЕСКИ СЕМЕЈСТВО ГРИВА;МАТЕРИЈАЛ : 120g хартија одбор1lot= 20pcs

Детали За ПроизводотИме : хартија пликМатеријал : 200 хартија.ДИМЕНЗИИ : 175*110mm.matrrial : Занает ХАРТИЈА.50 комп

wyприклучокstartЖешка Стока$2.22$2.12$1.66$2.22$1.75$1.84$2.49$1.32wyприклучоккрајголемина : 8.5*6.6 плик 9.5*6,9 смПАКУВАЊЕ : 6 PCS /

Please wait...