0
clear
  • 8мм Додатоци Темно Сина, Lapis lazuli Круг Занаети Лабава Монистра Гем Природен Камен Фацетирани DIY Накит Одлуки 15inch Девојки Подароци
  • -20%
  • -20%
8мм Додатоци Темно Сина, Lapis lazuli Круг Занаети Лабава Монистра Гем Природен Камен Фацетирани DIY Накит Одлуки 15inch Девојки Подароци

8мм Додатоци Темно Сина, Lapis lazuli Круг Занаети Лабава Монистра Гем Природен Камен Фацетирани DIY Накит Одлуки 15inch Девојки

DEN 397.92
DEN 255.00

Достапност
Производот е достапен

Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме! ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење). ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание! Превозот : Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам! Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние 1-во Ред објект испратени до вас; 2-објектот има проблеми со квалитетот; 3-објектот е оштетен во транзит и така натаму; Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion. Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати. Задоволството на Клиентите : Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас! и сакаат да имаат добар време секој ден.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
YCH0215
Објектот Тежина:
0.08
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8mm
боја:
Сина
Објектот Форма:
Круг
Материјал:
Камен

Производи во категоријата

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура *Големина : 4mm дупка е 1mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Б

Чешка Семе МонистаМатеријал : стаклоГолемина : 2 / 3 / 4mmПлаќање и ИспоракаИспорака : Бесплатна испорака Ки

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информа

Материјал : снег разбиена монистра Боја : како фотографија Надвор големина : 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Паке

Стакло Bugle Монистра, Семе Мониста, Мешана БојаГолемина : за 6mm долго, 2mm широк, дупка : 0.5 mm, за 10000pcs / 450gЦени

Материјал : црна lave монистра Боја : црна Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Пакет : 1 влакно црн

предмет : фенси кристал камен облик : navette коњ око големина : 7x15mm боја : кристално јасна употреба : diy крист

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Teeny Заби 30 КОМПЈУТЕРИ 17 MM Силикони Хексагонални Монистра, BPA Free 100% Храна Одделение Силиконски Хексагонал

Тип : Падна Чипови Камен Неправилен Облик Drilled Лабава Монистра Насоки за Изработка на Накит Големина Дет

ОписПлоштад МонистраГолемина8~14mmМатеријалиAbalone ШколкаКоличина5 Насоки по многу40.26 / lo

Име : Пресврт лента овална антички дизајн монистраМатеријал : Акрилик / ПластикаГолемина : 10x25mmТежина : О

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

2017 Нова Мода Симпатична Акрилик Шарм Монистра Срце Облик Мешани Монистра Деца рачно изработени Ѓердани

SKU : D201Потекло : Произведено Во КинаТип : 925 Sterling SilverТежина : 3.4 GБренд : GW парична Казна НакитБоја : ЦрвенаCUST

Природни Црвени Тигар Око Круг Мушка Насоки, Un Dyed & Загрева,10 Strands / многу1 ize : за 6mm во дијаметар, дупка : 1mm;

Точка Име : Шема Барел Антички Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSОбјектот Големина : 1

Околу 15*11 mm монистра 5 компјутери за продажба Цевка грутка форма монистра Титаниум кристал кварцен каме

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Атрибут : Додатоци (не вклучувајќи ѓердани) Боја : Y ellowМатеријал : Природни КоскаГолемина : 20mm X 22mm (Прибли

500pcs / set DIY накит одлуки Шарени Монистра Мешани Frosed Акрилик Круг Spacer Монистра 10ммБоја : случајно и се меша

Please wait...