0
clear
  • 10pcs/многу 36leds/0.5 m led luces лента 5050 SMD LED Лента Светлина RGB DC 12V LED тешко luces ленти кујна предводена под кабинет светлина
  • -20%
  • -20%
10pcs/многу 36leds/0.5 m led luces лента 5050 SMD LED Лента Светлина RGB DC 12V LED тешко luces ленти кујна предводена под кабинет светлина

10pcs/многу 36leds/0.5 m led luces лента 5050 SMD LED Лента Светлина RGB DC 12V LED тешко luces ленти кујна предводена под кабинет

DEN 747.36
DEN 710.00

Достапност
Производот е достапен


До 2015 Ново! 36 LED цврсти лента светлина 5050 SMD LED Лента Светлина RGB Не-водоотпорен 12 V LED Цврсти Лента 50cm Ѕид Светлина Светилка
Параметарот :
Име На Производ : Под Кабинет Осветлување
Излезна моќност : 7.2 W/еез
Емитуваат Боја : RGB
Извор на светлина : 5050 SMD LED
LED Количина : 36leds/еез ;
Излез Прозрачна : RGB 5050 SMD
Влезен напон : DC 12 V
ИП Одделение : не-водоотпорен IP22
Материјал : Алуминиум
Зрак агол : 120 степени
LED работа температура : -45 C ~ +45 C
животен век : > 50.000 часа
Гаранција : 1 години
Сертификација : CE & Ro HS
пакетот вклучува : 10pcs led лента светлина

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Променливи
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Затворен Осветлување
Должина:
50cm
Тело Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Супер
Употреба:
Индустриски
Ширина:
1.2cm
Гаранција:
1 година
Wattage:
7w
сертификација:
CCC,CE,RoHS
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
led лента светлина rgb
Бренд Име:
Aixy
боја:
RGB
Животот Часа:
над 50000 часа
SMD:
5050
Материјал:
Алуминиум
LED КОЛИЧИНА:
36LEDS
димензија:
50cm*1.2 см*0.2 cm
превозот:
Бесплатен превозот
Пакет:
10pcs
Место на Потекло:
Кина

Производи во категоријата

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X56.7mm X8.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

Производот се покажеПроизводи апликации : 50 X1 M Групи / Многу 6063 алуминиум предводена од алуминиумски пр

Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС Превозот : DHL 48 денови за испорака со ЕМС 712days испорака Кина

Подот, Таванот и Ѕидот LED осветлување.4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & прен

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X12.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени з

++++Опис+++ Карактеристики : 1.100% Сосема Нов 2 .Супер светло 8520 MD врвот ЛЕР, висок интензитет и сигурност...

3, Ако има било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас вед

*Предмети Бр CC16 X16 L Големина : L1000x W16x H16mm Материјал : Алуминиум Домување +PC покритие PCB ширина : 10мм Додатоц

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X20mm X27mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

30pcs / Многу 36 Leds LED цврсти лента 0.5 m 7020 SMD IP22 12 V led цврсти лента од алуминиумска led цврсти бар светлина Беспл

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X25mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

4), Обезбедуваме два типа на PC Покритие : Транспарентен Капак & пренесуваат на трети лица5), Може да се вдла

Led Алуминиумски Профил за Led лента светлина 230set / многу, 50cm / pc*Предмети Бр : YD1205FГолемина : L500x W17x H7mmМатериј

Услуга : 1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X21mm X21mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

Светлина ќе блесне надвор преку стаклото и нагоре и надолу кабинет Оваа фитинг ќе се одржи панел на стак

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X14.5mm(агол приклучоците вклучени)1) Примена на Алу

Услуга : 1, имаме проверуваат квалитетот внимателно пред превозот, ве Молиме контактирајте со нас во рок

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X17mm X7mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за L

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X16mm X16mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени за

12 V SMD LED 5630 во Дресот на Светлината Цевка Бар Тешко Светилка Жолта боја / Бела За Автомобил Приказ Јасно с

led алуминиумски профил за led лента спецификација2000mm X34.9mm X23.5mm1) Примена на Алуминиум LED профил направени

Please wait...