0
clear
  • Трговија на големо 1000pcs РК Авионска Поврзаност Тапа Копачка Завртка Pushrod Конектори D2.1mm D1.8мм D1.3мм Замена на Делови
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 1000pcs РК Авионска Поврзаност Тапа Копачка Завртка Pushrod Конектори D2.1mm D1.8мм D1.3мм Замена на Делови

Трговија на големо 1000pcs РК Авионска Поврзаност Тапа Копачка Завртка Pushrod Конектори D2.1mm D1.8мм D1.3мм Замена на Делови

DEN 5515.20
DEN 3309.00

Достапност
Производот е достапен


Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
√ Трговија на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
√ Ја прати како подарок,прогласи ниска Вредност
√ Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Убав ден на сите вас : )
Опис : Притисни Род Конектори За Врска Тапа Копачка Завртки Тип (D1. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.3 мм Size1 : Дупка со Дијаметар од 1.8 mm / Нето Тежина : Приближно 0.3 mm / Нето Тежина : Околу 0. Тие работат одлично и задржете го врски жици прилично силен Пакет се Вклучени : 1000 x им Помогнам на Стап Конектори за Врска Тапа 50 x Хексадецимален wrenchs Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.com/payment_method.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.8 мм Size1 : Дупка со Дијаметар 2.3мм Замена на Делови
Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R/C модели и делови.0 мм Овие врски тапа се добри. Добиете предмети,или Испраќање/Наплата.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.1mm) Size1 : Дупка со Дијаметар 1.РК Авионска Поврзаност Тапа Копачка Завртка Pushrod Конектори D2.86 g/pc Погоден за Pushrods 1. Ви благодариме!
. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.97 g/pc Погоден за Pushrods 1.html
Превозот
1).Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
√ Брза испорака ,Со Следење на број .1 mm / Нето Тежина : Околу 0.7 g/pc Погоден за Pushrods 1. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.

Кон својствата

боја:
Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 10
Број На Модел На:
DN330103-1000
Бренд Име:
HobbyPark
Четири тркала Атрибути:
Копачка Завртка Врски Затки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Копачка Завртка Врски Затки

Производи во категоријата

Продавачот ќе плаќаат поштарина, како и, се Врати превозот надомест надомест е 1 35% од неисправни објект

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Пакет Количество

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги...

APM е отворен извор контрола на летање, може да се игра APM и зависи од индивидуалните способности Играчот

DIY sprayer комплет млазницата,пумпа за Вода, Пумпа buck гувернерот,Адаптер, цевкиза 5 L / 10 L / 15 L / 20 L крило оружје

2 ПАРЧИЊА Легура на Алуминиум Пред Хаб Превозникот CЦентар Превозникот Зглоб Лево и Право За Рк Хоби Авт

започнетекрајотVandoren CM1005 BD5 Црн Дијамант Ebonite Бб Кларинет Отворот / Кларинет SibБб ОтворотАвтентични и Ов

За Превозот : Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност кога ќе изберете Економиј

4pcs Црна 90mm Легура Alluminum Шок Апсорбер Сет За TRX4 AXIAL SCX10 D90 1 / 10 РК Автомобил Роботи Додаток се Искачи на Голе

Опис : Материјал : Јаглерод влакна DJI Фантом Верзија 2 компатибилен Вградени во автозаклучување орев, уп

Опис : Pin Рогови 4 дупки(1.5 мм)Pin дијаметар = 2mmPin должина = 21mmШирина на основата = 12mmВисина од основата = 11mmВк

Radiolink Мини ФОТОГРАФИИ Контрола на Летање на Вибрации на Амортизацијата од страна на Софтвер Atitude Задрже

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

Ултра Моќ UP4 AC Плус 30 W 100240 V AC Полнач За Li Po Живот Li Hv Ni MH Ni Cd БатеријаБренд Име : Ултра МоќТочка Име : UP4 AC Плу

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

Лекција 1 LED Трепка Лекција 2 Ѕвончето Лекција 3 Контрола на LED со копчето Лекција 4 Навалите Switch Лекција 5 L

Лет 110 E Трупот & Крило Заштита, Кеси За F3 A RC Модел Авион Авионот Сина спецификација : За F3 A 110 E РК Авион Бој

2 S 7.4 V 8520 Надгради 8.5x20mm Мини Coreless Моторни Г.С CCW за DIY Мали QX90 95 LT105 Микро Затворен Трка Quadcopter Четка Г.С...

htmlПревозот1).com / payment_method.ако не знаете како да се плаќаат пари,ве молиме погледнете го ова link : http : / / help П

карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет

Mato оригинални 1 : 16 3898 Шерман далечинска контрола на резервоарот надградба додатоци симулација T49 метал

Компактен и лесен, на HAWKEYE Малку Пилот ситевоедно 5 инчен 40 CH FPV следи изграденаво 5.8 G висока чувствително

Запечатени диференцијални случај со Појачани челик пси диференцијални опрема за 2 WD Traxxas Стампедо, Rustler,

алуминиум 30deg (акции) рициново блокови за Traxxas Nitro Slash, Rustler, Slash 2 WD, и Стампедо 2 WDКАРАКТЕРИСТИКИ : CNC машинс

Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 2448 часа.Било до

Летмодел на Еден начин метал Воздух Додатен Вентил D2.5 x D8 x L25 mmSpecif ication : Тежина : 4gГолемина : D2.5 x D8 x L25 mmGallary

Службен вики : вики.doit.сумИме : Серво Центар Рог (или се каже Метал воланот)Материјал : алуминиум легура, п

(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)Ако планирате да

Please wait...