0
clear
  • Жената се тенки pullover Плетени кошула Turtleneck Џемпер кратко sleeve kintwear домот тенок Дами Повик за Есен зима блузи
  • -20%
  • -20%
Жената се тенки pullover Плетени кошула Turtleneck Џемпер кратко sleeve kintwear домот тенок Дами Повик за Есен зима блузи

Жената се тенки pullover Плетени кошула Turtleneck Џемпер кратко sleeve kintwear домот тенок Дами Повик за Есен зима блузи

DEN 952.80

Достапност
Производот е достапен


Димензии : Должина : 58cm Биста : 72-100cm Ракав : 10cm Рамо : 32-42cm
"Големината мери од страна на самите себе,Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 1-3cm" answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .
Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално. Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа. Превозот : 1. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 3. Превозот Време : 15-35 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express. Се врати и враќање : 1.Ние обезбедуваме 7 дена враќање политика, ве молиме контактирајте со нас за детали во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. 2. Сите вратени предмети мора да биде во неговата оригинална состојба и мора да ни овозможи со превозот следење на број и вашите причини. 3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме љубезно го знам тоа. Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
AISIDE
Број На Модел На:
TS39Y033
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук,Волна
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Mercerized памук
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Дебелина:
Тенка
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Техника:
Компјутер Плетени
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
боја:
бела,црна,црвена,розева,сина
pullover жените поврзана џемпер:
Високо-necked кратки ракави сплетам
pullover кратко sleeve:
тенка pullover жена
тенка pullover жена Turtleneck :
тенка pullover жена Turtleneck кратко sleeve

Производи во категоријата

Материјал : Viscose , најлон За оваа сезона : пролет и есен, Големина : Слободен Пол : Девојки Не може да биде 12

Ве Молиме Да Забележите Големината Детали За Производот Детали Пред Цел3 Сите мерни единици е во CM.3937 ин

Сплетам ткаенина може да се протегалаГолемина (CM) : Рамо ширина не е ограничен, Биста 78, Половината 78, Рак

Име на производ : Пролет, есен нови жените Секојдневен лабава џемпер жените групи на плетени јакна изгри

Јас ќе ви помогне да се избере правилната големина Ви благодариме Ве молиме проверете ја големината таб

До 2015 Есен Зима Жените Џемпери и pullovers Овратот Долг Ракав на ПричинскоПлетени Џемпер Pullover feminino бесплате

Должина 50cm, рамо 36cm, биста 100cmАко ви треба различни бои, ве молиме контактирајте ме, или оставете порака

заврши џемпер,волна pullover,женска блузи,женска џемпери,женска џемпери,жените кашмир грб,женска cardigan џемп

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат Големината на Табелата за да изберете големина...

Големо на нова жените пролет, есен зима се згусне turtleneck pullover плетени џемпери жените долго тенок џемпер ф

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Азија Големина Рамо(cm) Биста(cm) Половината(cm) Должина(cm) Ракав(cm) XS S 84cm / 33.1" 56cm 56cm М 88cm / 34.7" 57cm 57cm L 92cm / 36

Жените Turtleneck Џемпери И Pullovers Дебели Солидна Кашмир Секојдневен Плетени Џемпер Пролет, Есен Жена Pullover Џе

[xlmodel][size][999жените џемпер 2017 Зима Нови бред Мода топло pullover висока Ca ndy бои се повлече femme Удобност мека во

За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големи

Почитувани купувачи Ова е кашмир фустан материјал Цената е многу висока Сега Промотивни Промотивни мно

добредојдовте во мојата продавницаЖените 2017 нов повик за чиста боја кратка јакна женски пролет и есен с

2016 Есен Зима Жените Секси Исклучување Рамо Pullover Мода Тенок Длабоко V Крстот Џемпери Жените Краток Shawl A1465

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Должина Биста Рамо Ракав S 51 80 30 52 M 52 82 31 53 L 53 84 32 54 XL 54 86 33 55 1inch=2.54 см Совет

Миење : Рака мие кул, се Постават рамен да се исуши Големина : Погоден за Русија 3446; НИ 012; велика БРИТАНИЈА

Материјал : памукБоја : црна, сива, каки, војска зеленаГолемина : една големинаОблека должина 59cm, Биста 112c

Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на

*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве нач

Облека големина сите код должина 60градите 92 ракав должина дури и рамо 59прирачник за мерење на грешка 24 CM

Please wait...