0
clear
  • Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446J 0P446J 0NK750 Лаптоп Сребро.
  • -20%
  • -20%
Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446J 0P446J 0NK750 Лаптоп Сребро.

Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446J 0P446J 0NK750 Лаптоп Сребро.

DEN 540.48

Достапност
Производот е достапен


Компатибилен Со :
Нова Тастатура RU руската Верзија За Dell Inspiron 1526 1546 1410 1420 P446 J 0 P446 J 0 NK750 Лаптоп Сребро. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само.Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
Важно :
Ве молиме проверете т тој стоки лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.
Замени погрешни,испукана,скршени тастатура,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодариме
1.Ќе бидете известени откако пратката е направен.и контактирајте со нас.
Распоред : RU руски
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.
Руските Купувачи,ве Молиме Забелешка : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно.ви благодариме.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.
Нашата слика може да се зголеми,ве Молиме проверете на сликата пред да ја ПОНУДАТА! Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ,ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас,и ние ќе го провериме тоа за вас.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
1526 1546 1410 1420 P446J 0P446J 0NK750
Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
Acootina
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Производи во категоријата

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен превозот во светот,Повеќето земји транспорт 1245 дена, некои земји ќе

Нов лаптоп, ЛА латински или СП шпански тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред праткат

Бренд Нови180 Дена ГаранцијаНИ ИзгледотСите Тастатури биле тестирани и се во добра состојбаако ви треба

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.ви благодари

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Компатибилен Со : Руската RU Верзија на Та

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

ARBIC Тастатурата за ASN82 N82 J N82 JQ N82 JG N82 JV A42 K42 K42 D K42 J A42 J K42 F U32 U35 U41 AR верзија лаптоп Црна тастатураОбјектот сп

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници) А

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

(Освен некои земји и APO / FPO)2 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (искл

Лаптоп американски Американски англиски Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред прат

90 дена ГаранцијаСосема Нов и не се користи,ве молиме да конкурираат со довербаСекој Производ е тестиран

Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи Ние се надеваме дека можеме да в

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Пониска вредност ќе се избе

Please wait...