0
clear
  • JD242 1/8 1/12 mohair кукла перика Прекрасна Бебе кадрава BJD mohair перики големина 4-5inch 5-6inch Lati кукла додатоци
  • -20%
  • -20%
JD242 1/8 1/12 mohair кукла перика Прекрасна Бебе кадрава BJD mohair перики големина 4-5inch 5-6inch Lati кукла додатоци

JD242 1/8 1/12 mohair кукла перика Прекрасна Бебе кадрава BJD mohair перики големина 4-5inch 5-6inch Lati кукла додатоци

DEN 1231.20
DEN 1231.00

Достапност
Производот е достапен


Големина 4-5 инчен :
Големина 5-6 инчен :
Морков М8
Беж M6
Роуз розова
Темно розова
Mohair перика ззп еластичност и е завршена со мека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата. * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме најдобро да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот за враќа инструкции.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. За Превозот 1).ви благодариме! )
Име на производ : Бебе кадрава mohair перика
Детали : Mohair перики се направени од најдобрите 100% природни Mohair влакна, кој е идеален за коса
материјал за реални и елегантен изглед на изборот кукла.
Како да се meausre вашата кукла главата големина :
Новодојдени Белешки 1. Повратни информации, Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Продавачот Ветување * Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Перика
Форма:
1/8
Предупредување:
Кукла перики
Димензии:
4-5 инчен 5-6 инчен
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
JD242
Материјал:
mohair

Производи во категоријата

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Чевли големина : 6.5 см * 3cm,Добри се за : Шарон кукла, 1 / 4 BJD кукли, а друга нога должина 6cm рачно изработени

Големина : 15cm * 100cm За боја прашања, фотографии, направени во вид! Бидејќи светлината или на екранот може д

Нова Прекрасна Шума Стил Мрежа одговараат( 6pcs)за BJD MSD YOSD 1 / 4 1 / 6 Кукла Облека / ОблекаОбјектот покажува : С

Предмет : 10pairs Blyth стакло око чипови Големина : Кол приближно 1.4 cm Забелешка : случајни боја

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Опис : На повик шорцеви панталони за 1 / 6 скала мода кукли облека, прибор за облека Погоден за Blythe, Azone, Licca,

Нови 1 / 3 89' 1 / 4 78' 1 / 6 67' 1 / 8 56' SD BJD Кукла Перика Имитација mohair Млеко чај браун Кадрава косаОбјектот покажув

Читање пред да нарачате : Одговараат за 18" 45см кукла употребаФустан само, не вклучувајќи куклаПовратни и

Големина : 15cm * 100cm&25cm*100cm За боја прашања, фотографии, направени во вид! Бидејќи светлината или на екранот

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mm 13mm е 13.5 mm 16mm е 16.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешк

слики од купувачот,за вашиот референца : Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме Глобална веледроге

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Ние работим

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Answer : ___________________________ Note : Прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја на објектот м

10 PCS Облека+10 Pcs Подигање Чевли Кукли Додатоци Секојдневен Сет На Облека За Кукли И ЧевлиПратката ќе бида

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Повратни ин

Please wait...