0
clear
  • нова жешка трговија на големо 30PCS од нерѓосувачки челик, титаниум позлатен бои срце и гем кристал лажни уво ноктот Earring Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
нова жешка трговија на големо 30PCS од нерѓосувачки челик, титаниум позлатен бои срце и гем кристал лажни уво ноктот Earring Бесплатен превозот

нова жешка трговија на големо 30PCS од нерѓосувачки челик, титаниум позлатен бои срце и гем кристал лажни уво ноктот Earring

DEN 767.52

Достапност
Производот е достапен


*Detial
1.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2.Акции : 30pieces/многу
3.Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.големина : 17*19mm
7.род : 1.0 mm
8.срцето : 4mm стакло : 5mm
9.боја : сребро црното злато
10.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.испорака време : 7-30days.
12.стил : срце и гем кристално
13.Голем за да може да се прифати , се произведуваат MOQ : 300pairs/големина/боја
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Кон својствата

Метална боја:
сребрена, црна, златна, се меша 3 бои
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
002
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
meterial:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
лажни plug & уво приклучок
Стил:
уво ноктот, срцето и гем кристално
моден или парична казна:
Моден
род големина:
1.0 mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
сребро црното злато
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Ел

Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомес

На високоодделение Црвено Симулирани Бисер ААА Кубни Циркон Bowknot Форма Клип на Обетки Нема Прободен со

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо бакар материјал ААА кубни циркон клип обетки без пирси

материјал сребро гем S925set нема стил Тајландски сребро своите практики е сребро на сребрен накит g 4.1 глав

Преку Воздух Mail : Генерално 1030 работни дена Време На Испорака : 1.Ако поради некоја причина не сте задовол

Романтични Розова Bowknot Клип Обетки Модата Жените Симулирани Бисер Обетки Свадба Партија Булчински Уво

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Кореја Стил Мода Срце Облик на Детелина Цвет Клип на Обетки Нема Прободен за Жените Пар

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ние сме многу жал ми е да

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Бакар Материјал Кубни Циркон Геометриски Клип на Обетки за Жените Партија Пом Симпатич

CC Накит 925 Фунтасребронакит Гроздобер Клип Обетки За Жените Зелена CZ Diamand Мода Свадба Партија Earring CCE129Clip

П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?О : Доколку превозот времето во текот на еден месец с

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Дета

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Гроздобер Црна Глеѓ Кристал Bowknot Lollipop Форма Клип на Обетки за Деца Симпатична Мала Уво К

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Симпатична Мала Мачка Риба Сини Очи Кристал Глеѓ Животинско Клип на Обетки за Деца Парт

Пакет : Ние нудиме бесплатно сомот торбичка за секоја цел.Ако ви треба убава кутија, треба да плаќаат екс

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ние сме многу жал ми е да

Подолу проблеми не се применуваат за да се вратите и политика за наплата : (1) Кога објектот е оценето как

start172908760623911end172908760623911DesctriptionПредмет Бр : EAR0381 Ставка Описсрце облик; во облик на цвет;тркалезна форма;во о

CWWZircons Класичен Цвет Форма CZ Камења Сребрена Боја Не Прободен Дупка на Увото Клип На Обетки Накит За Жени

Please wait...