0
clear
  • Модерен Нов 5W LED Црево Ѕидот Светлина Ноќни Ламби Ѕид LED Светилка Црево коридор Ѕид Светлото во Спалната соба Дневна Соба Дома Тремот осветлување
  • -20%
  • -20%
Модерен Нов 5W LED Црево Ѕидот Светлина Ноќни Ламби Ѕид LED Светилка Црево коридор Ѕид Светлото во Спалната соба Дневна Соба Дома Тремот осветлување

Модерен Нов 5W LED Црево Ѕидот Светлина Ноќни Ламби Ѕид LED Светилка Црево коридор Ѕид Светлото во Спалната соба Дневна Соба

DEN 1093.92

Достапност
Производот е достапен

Qiwi Паричник,Boleto,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.И 7 до 21 работни дена да Русија,Бразил,Аргентина и Блискиот Исток земји.Ние не прифаќаме никакви враќа без согласувате прво.
3 : Нашата работното време е 9 часот за да 6часот од понеделник до петок Кина време .
2 : Замена или рефундирање е достапно во рок од 10 дена од денот на приемот што истата состојба и кога ќе се добие тоа.
4 : Од експрес,Нормално тоа ќе се 5-12 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,АУ и други Западно-Европски земји. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
3 : Купувачот треба да го плати превозот надомест ако објектот не е неисправен.
2 : Ние само брод да се потврди цел адреси.
Материјал : Алуминиум
Влезен напон : AC 110-240 V 50/60 Hz
Извор на светлина : 5 W SMD LED
Температура на бојата : Топло Бела или чиста бела
Планината метод : Монтира на Ѕид
Контрола на владата : Switch
Illumniation Област : 5m^2 до 10m^2
Примена : Дневна Соба, Трпезарија, Студија, Спална Соба, Ресторан, Лоби, Други
1 : Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите од нив се врз основа на увоз политика на својата земја, ако имате посебни Барање, ве молиме контактирајте со нас пред породувањето.
3 : За повеќе од еден бесплатен превозот начини од експрес,ние ќе го избере една од couriers за вас во зависност од ситуацијата во нашата страна, Ако имате било каков сомнеж, ве Молиме контактирајте со нас пред да нарачате.Ако EMS,тоа ќе биде околу 10 дена.Пред да се врати,ве молиме контактирајте со нас за враќање во промет.
4 : Ние го цениме вашето мислење, ако не сте задоволни со нашата служба. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа.
5 : Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
2 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
1 : сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
1 : Ние нудиме 1 години гаранција бидејќи ние реализација на објектот.Но, Со цел да ги избегнете високите увозни давачки/Данок, ние ќе ги прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба. Ви благодариме за вашето време. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Но, не може да гарантира за да одговорите на време.Во сабота и недела ќе се провери порака од обичните.

Кон својствата

Абажур Боја:
црна без прекинувач, црна со switch, сребро не вклучувајте, сребро со прекинувач
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
1
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Осветлување Област:
5-10square метри
Бренд Име:
GY
Напон:
90-260V,220V,110V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
GY-WL-019
Сенка Ветер:
До & Долу
Гаранција:
1 година
Примена:
Кревет Во Соба
Тело Материјал:
Алуминиум
Материјал:
Алуминиум
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Сребро.
База Тип:
NA

Производи во категоријата

ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Ние ќе се обезбеди најдобр

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорак

ZYY Нордиските Модерна Едноставна Спалната соба Ноќни LED Читање Ѕид Светилка со Посебен Прекинувач Прила

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.2)Плаќањето мора да се изврши

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.Испорака1...

Ние сме главно за производство на пријателска животна средина производи, и се обидуваме се потрудиме да

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Сите големи кредитни ка

Материјал : МеталВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотрошува

Топло забелешка : боја на каросеријата е сребро како слика, емитуваат боја е достапен за Црвено / жолта /

2017 Продажба на Лофт Индустриски Правец на Ресторанот Спалната соба Ноќни Ретро Гроздобер Оригиналност

Бесплатен Превозот L56cm / L65cm / L81cm Месинг Луксузни Бања Огледало Светилка Водоотпорен Ретро Бронза Кабине

Ѕидни Светилки 3 W LED Извор на Светлина 90260 V Алуминиум Материјал Прилагодливи Агол на Децата Читање Свети

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвид

vСпецификации : Тип : Ѕид Светилка Моќност : 40 W Напон : 110220 V AC Применливи Простор : 1015 Квадратни Тело Матер

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Враќање1.Гаранција1 НИЕ

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со м

Модерен Дом Декорација Ѕид Светилка Алуминиум Жица Абажур Спалната соба Светлина Тела Кристал dimmable switch

Светилка на Лофт RH 30 W ЛЕР Песна Светлината Проширување Заградата Дизајн на AC напон 220 V Интеграција Свет

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

>>>> Factory Маркетинг : Добар квалитет со најдобра цена >>>> Top Услуги на Клиентите : дополнителни прашања, ве М

Спецификација За ПроизводИме : Коњ Ѕид СветилкаМатеријал : ДрвоТелото Боја : Како На СликатаДимензии : Ш

Враќање & Наплата : 1 Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Додатоци до

Материјал : Метал, SMD LEDВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотр

Модерната Новите Европски Стил Ѕид Светилка Солидна Месинг E14 LED Изградба на Декоративни Светлина Скали

[xlmodel][фото][0000] 1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогла

Модерен Минималистички Нордиските LED Ѕид Светилки Креативни Спалната соба Ноќни Читање Светлина дневн

Производ Големина : Дијаметар : 40mm, Должина : 260mm извор на Светлина : LED Светло извор : 3 W, 5 W, 7 W, 10 W, 12 W Инстал

тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

Топло забелешка : боја на каросеријата е сребро како слика, емитуваат боја е достапен за Црвено / жолта /

Please wait...