0
clear
  • Бесплатен превозот Овална Намали 13x17mm 14K Розово Злато 0.36 кт Дијамант Полу Планината Ангажман Pendant Поставување
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Овална Намали 13x17mm 14K Розово Злато 0.36 кт Дијамант Полу Планината Ангажман Pendant Поставување

Бесплатен превозот Овална Намали 13x17mm 14K Розово Злато 0.36 кт Дијамант Полу Планината Ангажман Pendant Поставување

DEN 25200.00
DEN 23184.00

Достапност
Производот е достапен


Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Злато Pendant Поставка Поставка Може да се одржи 13x17mm Овална Намали Центар Камен Страна Камења
Природни Круг Намали Дијамант
Вкупно Карат Тежина : 0.36 кт, Боја : G-H, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT/Au585 Розово Злато Прибл. 4.24 g Забелешка
Направени да Нарачате ( Не вклучувајќи го и синџирот)
Може да се прилагоди за да одговара на вашиот сопствен камен.
Поддршка Тестиратесите на Камен и Метал

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Никој
Стил:
Романтични
Бренд Име:
CAIMAO
Страна Камен:
дијамант
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Certificate Type:
Никој
Метал Печат:
14k
Метали Тип:
Роуз Злато
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
CMW06229
Услуги:
Може да се направи во 14K,18K Бело Злато,Злато се Зголеми,Жолто Злато по барање
превозот:
Бесплатен Превозот во Светот
Други:
Поддршка Тестиратесите на Камен и Метал

Производи во категоријата

метал : стаклоDIY треба лепакголемина на топка : 20mm*15mm20sets / многу можете да добиете не заврши производи...

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Пр

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемина : 12x18

Материјал : Жолта CarnelianГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

Вие само ни испрати слика и да ми кажете, големината, нашиот дизајнер ќе го стори производи според вашет

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Doreen Монистра Легура Snap Копчето База Слајд Snap Butoon 18mm База Одговара 18

Објектот во слики е точно оној што ќе ја добие Сите слики биле направени во дневна светлина.Опис : Матери

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

) Пакет Големина : 20cm x 20cm x 20cm (7 Ако ви треба добра итно, ве молиме, изберете ја DHL, или ЕМС превозот метод и

Се облекуваат до тоа или фустан таа надолу со овој Класичен Tahitian pendant; дел што оди со сè Оваа вистина круг

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Повратни Информации & По Продажба На Услуги : 1.Ние се професионалн

Лесно reshaped и оштетена па поради тоа најчесто се комбинираат со други метали за да се произведе повеќе из

Материјал : Бел Бисер ШколкаГолемина на(Приближно) : 64x36 MMТежина(Приближно) : 10 gКоличина : 1 buc

Материјал : Стакло и алуминиумГолемина на : стаклена купола 30 x 20mm(ние, исто така, може да се направи на с

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 100pcs / многу 18mm Ѓумбир Snap Копчето База на Стан Меѓусебно Додатоци за

Можеби како Тип : Овален Облик на Жица Завиткан скапоцен камен Pendant Исцелување Накит Големина Детали(При

Сребро магнет 25мм 30мм обичен Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Парфем Diffuser Loc

Teeny Заби 2 ПАРЧИЊА Цртан филм Силикони Желка Teether Привезоци,Желка силикони teething играчки,Слатки Желка chomp

Материјал : Сина ПесочникГолемина на(Приближно) : 40x28x5 MMТежина(Приближно) : 7 gКоличина : 1 buc

Добредојдовте на ya xuan продавница !Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разл

BONISKISS Неговата & Нејзиниот Неколку Кралската Круна Прстен Pendant Љубов Ѓердан Вљубените Циркон Кристал Ак

2 Нашиот накит е направен со најголема прецизност и силните контрола на квалитетот : DBK062 Земја на Произв

Предмети со цел ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата е завршен Превозот метод зависи од цел изно

Нашата продавница вебстраница : Материјал : Стакло шишеБелешки : нема нафта во шише ,тоа е празна шишеГол

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!Материјал : Бакар, CZ циркониКоличина : 10 парчињаГолемината...

Please wait...