0
clear
  • CN-KESI Оригиналниот Далечински CR2025 за panasonic PT-CW240/PT-CX270/TW330U/PT-UW275C/PT-UX273C/PT-UX325C/PT-UX352C/PT-UW326C 1pcs/многу
  • -20%
  • -20%
CN-KESI Оригиналниот Далечински CR2025 за panasonic PT-CW240/PT-CX270/TW330U/PT-UW275C/PT-UX273C/PT-UX325C/PT-UX352C/PT-UW326C 1pcs/многу

CN-KESI Оригиналниот Далечински CR2025 за panasonic PT-CW240/PT-CX270/TW330U/PT-UW275C/PT-UX273C/PT-UX325C/PT-UX352C/PT-UW326C

DEN 1413.12

Достапност
Производот е достапен


Оригиналниот Проектор Далечински Управувач За panasonic PT-CW240/PT-CX270/TW330 U/PPT-UW275 C/PT-UX273 C/PT-UX325 C/PT-UX352 C/PT-UW326 C
1. Ова е со Висок Квалитет далечински Контролер ЗА panasonic Проектор Далечинскиот
Состојба : 100 % НОВ! Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен! 3 Месеци Гаранција
Компатибилен со : PT-CW240/PT-CX270/TW330 U/PPT-UW275 C/PT-UX273 C/PT-UX325 C/PT-UX352 C/PT-UW326 C
..Проектор Делови
2. Мини Цел е 1 парче, нема Батерии Вклучени
3. пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче
nnovative технологија која не бара поставување. Овој далечински управувач е компатибилен со сите LED Телевизори под брендот. Со нови контрола влезови, далечинскиот е преполна со функции и може да се користи директно да го замени постоечките контролори.
Shippinging
Ние брод на светот. Ве молиме погледнете нашите превозот калкулатор за да се утврди превозот цена.
Бесплатен превозот е стандард превозот начин, 10-30 дена да се добие стоката. Јас f сте во брзање, ве молиме изберете брзо shippig начин : DHL, UPS-от
На следење на број ќе им бидат дадени на intenet во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
Сите превозот и ракувањето надоместоци се неповратни.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
CN-KESI
Канал:
1
Безжична Комуникација:
IR
Број На Модел На:
BE320

Производи во категоријата

НОВИ Replacemant ЗА Grundig 3 D TV remote control RC3304807 / 01 TP7187 RP1 ТВ Fernbedienung

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Излез на Владата : Сув контакт / Напон излез 9 Ве молиме не се наплаќа операција, треба да се исклучи моќ,

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние само брод да се потврди цел адреси НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете

Опис 1 Сосема Нов компатибилен далечински се контролираат,го користите АА батерија,батерии не се вклуче

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Каналот само што обезбеди Кинески период на пошта на Објавување, испраќање, планираат да имаат информац

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

НОВИ Оригиналниот Далечински Управувач ЗА PHILIPS HOF16 H303 GPD24 ТВ NETFLIX Fernbedienung 398 GR08 BEPHN0011 HL ЗА 49pНие на тест пред

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Драги пријатели, ви благодариме за вашата цел!Доколку нарачката е под $5 или помалку, ние ќе ви ги даде ор

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Нови Оригинални TV на Далечинскиот Управувач за SEIKI TV на Далечинскиот управувач за SE55 UY04 SE65 UY04 SE50 UY041 SE39 UY04

Опис 1 Сосема Нов компатибилен далечински се контролираат, го користите АА батерија,батерии не се вклуч

Опис 1 Сосема Нов компатибилен далечински се контролираат,го користите АА батерија,батерии не се вклуче

Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 1 Овој објект е далечински управувач за повеќето sma

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Опис 1.Сосема нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Пред купување и верификација на сликата конзистентностВистински оригиналниот далечински управувачВи

Но, може да биде Многу мал број на копчето не се исти.97 во) Забелешка : Ова е оригиналниот далечински упра

Опис 1.Сосема се користи универзална замена за далечинска контрола,како нови.2.пакување детали : стандар

Информација за производот : Висока стабилност : Усвојување на увезени SMT компонента ВИДОВ и супер висока

ЧЕКОР 2 Притиснете и отпуштете го првото копче на вашиот предавателот, LED на приемникот одбор ќе флеш за

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на К380 CW е универзална клима уред далечински управувач со WIFI што мож

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Please wait...