0
clear
  • MT4434TE KINCO 7 инчен HMI Екран на Допир 800*480 Ethernet 1 USB Host со Програмирање Кабел & Софтвер
  • -20%
  • -20%
MT4434TE KINCO 7 инчен HMI Екран на Допир 800*480 Ethernet 1 USB Host со Програмирање Кабел & Софтвер

MT4434TE KINCO 7 инчен HMI Екран на Допир 800*480 Ethernet 1 USB Host со Програмирање Кабел & Софтвер

DEN 6192.00

Достапност
Производот е достапен


MT4434 TE 7 инчен HMI екран на Допир Панел Екран 800*480 Ethernet 1 USB Host со Програмирање Кабел&Софтвер
На УХМР MT4434 TE е достапна, ако треба и други избори, контактирајте не директно. Конфигурација на софтвер : Kinco HMIware v2.2 (слободен англиски верзии) HMI јазик : англиски, корејски, Кинески и руски HMI сертификација : CE Само еден програмски кабелот е достапна, ако треба комуникациски кабел, ве молиме да ни информираат за вашето PLC модел, Ние ќе се обезбеди најдобра услуга и цитат најдобра цена за вас. Перформанси спецификација Екран 7" TFT Резолуција 800*480 Боја 65536 Осветлување LED Осветлувањето 250cd/m2 Светлото живот 50000 часа екран на Допир Панел 4-жица прецизност отпор мрежен Процесор за 32-битна 800 MHz RISC Меморија 128 M ФЛЕШ + 64 M SDRAM Проширување на меморијата 1 USB Домаќин Рецепт меморија & RTC 512 KB + RTC Печатач порт USB Host/Роб/Сериски порт Ethernet Поддршка на Програмата симнете го USB /Serial port/Ethernet порта COM порта COM0 : RS232/RS485/RS422, COM2 : RS232

Кон својствата

Број На Модел На:
MT4434TE
Тип На Мотор:
hmi

Производи во категоријата

Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.Клиентите треба да се плати за

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Работи на Mac OS X (барс 10.6.3) со виртуелната машина подржавајќи Windows XP SP3 USB (V2.x) од PC / Лаптоп со Windows XP, Vista или Wi

08 mm)Преноскабел2жица twister заштитените кабел со 2жица автобус моќ и мозоциКомуникацијаТип на поракаPDO, SDO,

Ние сме s pecialize во Индустриски LCD панел, сите ние имаме бренд Сите lcd панелот / display употреба во Индустриск

Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, ва

Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 3050 работни дена Нашите производи се широко се корист

Снабдување со електрична енергија на вредноста Добро вишокот програма 120 A V2.1 автомобил со чувство на ел

Карактеристики : AC 0 V220 V континуирано прилагодливи, нула hysteresis, нула латентност, чувствувате топлина ди

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

DSE5110 генератор единица за контрола auto start dse5110ВоведМодулот DSE5110 се користи за автоматски да започнете и д

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Технички параметри : Погоден напон : DC 10 V36 V Погоден струја : всушност, го мери постојана струја би можел д

Please wait...