0
clear
  • Ретки Земјата 600w 24v Постојан Магнет Генератор Со Контролер
  • -20%
  • -20%
Ретки Земјата 600w 24v Постојан Магнет Генератор Со Контролер

Ретки Земјата 600w 24v Постојан Магнет Генератор Со Контролер

DEN 10560.00

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ Note : Кога ќе го поставите цел, pls ве молиме кажете ни за онаа што ви треба е едно вратило или две вратило?
Ако нема одговор од вас, ние ќе брод едно вратило постојан магнет генератор за вас!
Превозот начин може да се промени за вас, како DHL, Fedex или UPS.
Ретки Земјата 600w 24v Постојан Магнет Генератор карактеристики :
1. Nd Fe B ретки земјата постојан магнет генератор
2. ниска start-up вртежен момент, ветерна енергија искористувањето висока;
мала големина, прекрасен изглед, ниски вибрации
3. човековите пријателски дизајн, лесна инсталација, одржување и поправка.
4. постојан магнет генератор роторот користење на патентиран алтернатор, заедно со посебни stator дизајн, ефикасно го намалуваат генерација на отпор на вртежен момент и подобрување генерација perfomance
5. Алуминиум легура тело,анти-корозија/вода, maintainence-бесплатно
Ретки Земјата 600w 24v Постојан Магнет Генератор det ails :
Контролор :
Ретки Земјата 600w 24v Постојан Магнет Генератор Те ch Податоци :
Модел
NE-600 M2
Номинална Моќност(w)
600w
Max Моќност(w)
680w
Номинална Напон(v)
24v
Номинална ротира брзина(r/m)
600r/m
Топ нето тежина(кг)
6.1 kg
Излезна Струја
AC
генератор
3 фаза постојан магнет синхрони генератор
Класа На Изолација
С
Услуга Живот
Повеќе Од 20 години
Имајќи
HRB или за вашата нарачка
Вратило Материјал
нерѓосувачки челик
Школка Материјал
алуминиум легура
Постојан Магнет Материјал
Ретки Земјата Nd Fe B
Заштита Одделение
IP54
Подмачкување
Маст За Подмачкување
Испорака :
За сертификација на :
Фабрика :
Контакт :

Кон својствата

Тип:
Правец На Моќ Генератор
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NE-600M2
Објектот:
постојана magent генератор
Номинална моќност:
600W
Номинална Напон:
24v
Излез:
AC
генератор:
Фаза 3
класа на изолација:
F
Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Постојан Магнет Материјал:
Ретки Земјата NdFeB
Заштита одделение:
IP54
Подмачкување:
Маст За Подмачкување

Производи во категоријата

Драг пријател, pls изберете златна снабдувачот, за што постојат многу измамнициво интернет.Слика шоу за К

ако имате било какви барања,ни остави порака, ние би можеле да забелешка на стоки, како ПОДАРОК / ПРИМЕРО

Лесна инсталација, Завртка & Play обично ние изберете најмногу заштеда на патот меѓу FEDEX, DHL, UPSот & ТНТ , без

Ниско ниво на бучава 200w ветерница / wind генератор со висок квалитет за пејзаж користете Карактеристики н

ПОЛИ 6x6 4.3 W соларни ќелии DIY за полнење на Оваа листа вклучува подолу колекции : 1).ПОЛИ Клетки : 40 парчиња (

Драг пријател, pls изберете златна снабдувачот, за што постојат многу измамнициво интернет.Слика шоу за Ц

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Плаќање : 1 Сите наши предм

Добри перформанси при слаба светлина, затоа подобро енергија принос во текот на долг рок.89 Max Моќ Тековн

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка Ниска start up брзина на ветр

Ветерната турбина генератор 200w 12 / 24v вертикален правец на генератор популарни за извоз на продажбатаОп

Драг пријател, pls изберете златна снабдувачот, за што постојат многу измамнициво интернет.Слика шоу за Д

9%Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3 Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе б

Објектите се deliveried од Хонг Конг користење на истите да се Изречни или Воздухопловната5 Вашето име аукци

Answer : ___________________________ Note : Кога ќе го поставите цел, pls љубезно забелешка оној што ви треба е 12v или 24v?Ако не

Ние обично пишување на целосната вредност на превозот / комерцијална фактура.Патентирана постојан магн

Драг пријател, pls изберете златна снабдувачот, за што постојат многу измамнициво интернет.Слика шоу за 30

Топ продажба 100 W 12v / 24v спирала повеќе боја вертикална ветерница со најниска цена Опис на Производот Врв

Производ Карактеристики1.Кастинг алуминиум легура тело, компактен, малку вибрации2.Одличен резултат,900w

Brushless генератор алтернатор 100w 12v или 24v PMG AC излез генераторДраг пријател, pls кажете ни го вашето барање на

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

28 Nmгенератор 3 фаза постојан магнетсинхрони генераторИзолација Класа : СУслуга Живот : Повеќе Од 20 годин

ПОЛИ 6x6 4.3 W соларни ќелии DIY за полнење на Оваа листа вклучува подолу колекции : 1).ПОЛИ Клетки : 40 парчиња (

Драг пријател, pls изберете златна снабдувачот, за што постојат многу измамнициво интернет.Слика шоу за 30

Производителот 300w 12 / 24v постојан магнет генератор / алтернатор ниска брзинаДраг пријател, pls кажете ни г

Топла продажба мини 600w 12 / 24 / 48v постојан магнет генератор на побарувачката низ светотДраг пријател, pls к

70 мНожеви број10121012Ножеви материјалАлуминиум легураГенераторТри фаза постојан магнет ac генератор / magle

Карактеристики1.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.Ве молиме repack објектот вним

Телото на кастинг алуминиумска легура, со 2 лежишта зглобот , што го прави преживее посилен ветер и се ка

Please wait...