0
clear
  • 5pcs Брзи Промени Пресврт Вежба Битови Поставите HSS6542 Хексадецимален месо тело Моќ Алатка 2mm/3.2 mm/4mm/5mm/6mm Плоча Дупка Машина Reamer Битови
  • -20%
  • -20%
5pcs Брзи Промени Пресврт Вежба Битови Поставите HSS6542 Хексадецимален месо тело Моќ Алатка 2mm/3.2 mm/4mm/5mm/6mm Плоча Дупка Машина Reamer Битови

5pcs Брзи Промени Пресврт Вежба Битови Поставите HSS6542 Хексадецимален месо тело Моќ Алатка 2mm/3.2 mm/4mm/5mm/6mm Плоча Дупка

DEN 334.56
DEN 301.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики 100% сосема нов. Брзи промени месо тело вежба/ пресврт малку /Reamer/дупка машина/High speed челик 6542. Материјал : Црна Хексадецимален дел : Јаглероден челик. Вежба Малку : high speed челик 6542,М2. Дијаметар : 2mm/3.2 mm/4mm/5mm/6mm.
Пакет Листата :
Пресврт Малку Брзи Промени Месо Тело Вежба
X 5pcs
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
торба
Политика За Испорака
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Политика На Враќање
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКА НСД (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Контактирајте Со Нас
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО.

Кон својствата

Тип:
Countersink Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
хсс вежба малку
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
2mm/3.2 mm/4mm/5mm/6mm

Производи во категоријата

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално п

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, полови

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Дупчење или chamfering за дрво, плоча или тенка пластична пло

BI0001691Спецификација : 100% сосема новУдобен и ефикасенДолг животен векСе применува за да се отстранат сите

2 парчиња / set ХСС 8H7MCO Кобалт High Speed Челик Спирала Reamers Вежба Прецизност H7 Завртка Reamer Секачи Спирала Reamer Б

Име на производ : Карбид микро PCB вежба малку Спецификација на Производот : Ножот дијаметар 0.16.5 mm Алатка

Висока Прецизност 10 Pcs 0.3 mm1.0 mm Волфрам Карбид Титаниум Микро Вежба Малку Сет CNC PCB Гравирање Вежба Малку з

Предмет : Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови, Влажни дупчење за камен, мермер, керамички / плочка. Количина :

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Нерѓосувачки Челик Заклучување Топката Обезбедув

6pcs=Еден сет Титаниум 90 степени Chamfering нож Три рабовите Целосно мелење Chamfering нож алатка поставуваОпис На

Повратни Информации & За НасПовратни информацииНие одржување на високи стандарди на квалитет и се стре

Име на производ : Карбид микро PCB вежба малку Спецификација на Производот : Ножот дијаметар 0.16.5 mm Алатка

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи мно

Повеќе ИнформацииКарактеристики : * Прецизност земјата за да се осигура concentricity на совет & тело* Продира

Спецификација : Материјал : ХСС / High Speed ЧеликПовршински Третман : Титаниум ОбложенаГолемина На & Количи

2844024264209450 BinoaxЖешка Slaes парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Должина : (1) 412mm Должина : Околу Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

Големина : 5.2 mmДолжина : 54mmКористење : Метал ДупчењеТип : Torsion ВежбаМатеријал : High Speed ЧеликПакетот Вклучув

S2 легиран челик тешко, добра изработка, висока прецизност Магнетни делови, во инсталацијата може лесно

BI0002585Спецификација : Бренд новиМатеријал : ХСС (5% кобалт)Месо тело со Дијаметар : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10ммБоја : как

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Вежба Глава : ХСС 4241 со Титаниум слојСредно chamfering вежба тело : Ч

Карактеристики : Лесен за употреба и инсталирање Удобно, безбедно & брзо Лесно се заклучува врз и соопшт

За Универзална мека вратило Боја : Црна Материјал : Пластични+ Легиран Челик Должина : Околу 200mm / 295mm Повр

Карактеристики : Круг shanks овозможи употреба со широк спектар на toolholding системи118степен конвенционалнит

Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов Овие СумTech брендирани, професионални и квалитетни вежба битов

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.5 Парче 1 / 4" Дрво Вежба Малку Сет 410мм Хексадецимален месо тело.Дрво

Please wait...