0
clear
  • 76mm Шампањ Gourd Кристално Стакло Призми Suncatcher Приврзоци Лустери Делови Гарланд Чакра Спектри Lustres Светилка Висат Капки
  • -20%
  • -20%
76mm Шампањ Gourd Кристално Стакло Призми Suncatcher Приврзоци Лустери Делови Гарланд Чакра Спектри Lustres Светилка Висат Капки

76mm Шампањ Gourd Кристално Стакло Призми Suncatcher Приврзоци Лустери Делови Гарланд Чакра Спектри Lustres Светилка Висат Капки

DEN 243.84
DEN 195.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
Hyaline&Дора
Број На Модел На:
HD130206DE-1
Pendant:
Насловна&Градина
Кристално:
занаети
K9 Кристално Стакло Декорација:
лустерот кристал делови
кристал призми:
lustres de cristal
lustres e pendentes de cristal:
Лустерот Кристално
Призми Приврзоци Лустери Делови:
Лустери Делови Lustres Виножито Светилка Осветлување Висат Капки
боја:
Шампањ
Осветлување Додатоци:
Приврзоци
is_customized:
Garland Chakra Spectra
Шампањ Лустерот Кристал Дел :
Стакло K9 Кристали Светилка Осветлување Призми Делови Виси Приврзоци 38mm

Производи во категоријата

Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance.Ако ви се исполнат

Квалитет, добра изработка, и функционалност се зборови кои ги опишуваат нашите производи.Ако сте задово

Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИ

Повеќето од условите на плаќање се прифатливи преку Зачувам,SRILL,ВИЗА,WESTERN UNION,QIWI ПАРИЧНИК,КРЕДИТНА КАРТИ

Ние сме ангажирани во производство, проектирање,развој и извоз на сите видови на кристал карактеристич

Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' 1..

Please wait...