0
clear
  • Laure де Sagazan Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба Фустан Елегантен Свадба Наметки
  • -20%
  • -20%
Laure де Sagazan Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба Фустан Елегантен Свадба Наметки

Laure де Sagazan Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба Фустан

DEN 6672.00

Достапност
Производот е достапен

Laure де Sagazan 2016 Година Гроздобер Свадба Фустани V Деколте, Отворени Врати Секси Boho Chiffon Чипка Плажа Свадба Фустан Елегантен Свадба Наметки
Големина На Табелата
Како Да Се Измери
Белешки A. Производство водечките време : 10-20 дена, за раш цел, ве молиме распрашува мене во прв план. Б. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( шоу на слики) Наддавање е за еден фустан само!!! В. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. D. да ми даде вашиот exactitude големина и боја со број кога ставање на ред, и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно, со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас! Д. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Ние ќе одговориме на вашите прашања, како е можно поскоро. Ако не се добие одговор ве молиме да ја испратите вашата e-mail. Се врати и Политика за Наплата сфаќаме дека тоа е тешко да купите фустани преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле. Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите. Ние само го прифати враќањето на стандардна големина фустани во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени). Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден. За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена. За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа. За Повратни информации 1) Ние се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како ние навистина го сакате секој клиент да биде задоволен клиент!!! 2) Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас!!!
Топла Продажба Најновите Пристигнување 01 Дена 23 : 59 : US$ 239.00 US$ 139.00 US$ 169.00 US$ 169.00 US$ 197.00 US$ 150.00 US$ 169.00 US$ 399.00 US$ 329.00 US$ 146.00 US$ 209.00 US$ 123.00

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Бренд Име:
XingPuLanEr
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
WD40
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Свадба Фустан Ткаенина:
Chiffon и Сатен
Воз:
Понесете/ Четка Воз
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
V Деколте

Производи во категоријата

кога ќе примите вашата исплата,ќе го испрати емејл за да можете да проверите фустан информации,како што

EMS : Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.Па доколку ви се допаѓа нашата содржина, ве молиме да ни оста

Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барање

Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши ф

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1...

Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !V Деколте, Гроздобер Секси Tulle Свадба Ф

25 em}h5{маргинаbottom : 1.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.5 em}hr{јасни : и двете;heigh

Колковите ____cm / 4 инчи Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата О

Го цениме вашиот разбере, ќе на сите вас среќна нова година! DressimadeБелешки пред да ги купите предмети1.

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1...

За лична употреба купувачот :1 Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.2.Тоа е нашиот оригинален д

Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба да се провери вашиот мерење (вклучувајќи бист

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии Белешки пред да ги купите предмети1 Начин На Плаќање И Плаќање Врем

БојаБоја : може да изберете било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја број Н

Изберете вашиот венчаница,мора да оставите порака и да се провери четири големини како што е прикажано

Уживајте во вашата шопинг!!!Сопствени направени се облекуваат треба да ни остави масажа вака : 1.# 25% попус

ПревозотНие само брод вашата потврди адреса.Мерење е многу важно за изработка на облека,па затоа треба

Дефектен, Оштетени или Misshipped ПредметиДефектен, оштетени или погрешно се испраќаат предмети ги исполнув

Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес Ако ви треба итно,ние ќе го користиме експр

Please wait...