0
clear
  • 15.5 CM*4.5 CM Свиња Моќ Внатре Удар Од JDM Налепници Decals Тркачки Автомобил Амблеми Прдеж Смешно Симпатична Автомобил Налепници Црна/Sliver C8-0189
  • -20%
  • -20%
15.5 CM*4.5 CM Свиња Моќ Внатре Удар Од JDM Налепници Decals Тркачки Автомобил Амблеми Прдеж Смешно Симпатична Автомобил Налепници Црна/Sliver C8-0189

15.5 CM*4.5 CM Свиња Моќ Внатре Удар Од JDM Налепници Decals Тркачки Автомобил Амблеми Прдеж Смешно Симпатична Автомобил Налепници

DEN 99.84
DEN 59.00

Достапност
Производот е достапен


15.5 CM*4.5 CM Свиња Моќ Внатре Удар Од JDM Налепници Decals Тркачки Автомобил Амблеми Прдеж Смешно Симпатична Автомобил Налепници Црна/Sliver C8-0189
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0189
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница

Производи во категоријата

Производи име : Креативни Moto GP Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни ОПЦИЈАГолемина : 120x30mmПа

Се надеваме дека сите ќе имаат прекрасно шопинг во мојата продавница!Ние зависи од нашите задоволствот

Карактеристика 4 : цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци ...

Тоа може да се тресат главата1,2,3,4,5 како да неколку броеви, ве молиме да ни даде порака !!1,2,3,4,5 како да неко

30 Метри Хром Злато Сребро Црвена Сина Огледало Винил со Меур Воздух Ослободување DIY Заврши Лист Филм Авт

9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3.Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите М

18.7 cm*11.3 cm Јога Медитација Центар Дрво Будизмот Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена S35931Овој произв

3 D Автомобил Налепница Автомобил Стил за "Рено" Megane 2 3 Duster Логан Clio Megane Captur Лагуна 2 Sandero Fluence Kangoo Kadjar Trafic Ка

net / zhcn и / / global.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии Набавната цена е помалку од $ 5 п

Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи

modname=ckeditorголемина : S 18cm*14cm Умре сече Премија од Винил со 5+ години надворешен живот Нема позадина ( ве моли

Please wait...