0
clear
  • 12 holographic Петокрак Облик sequins paillette за декорација на ноктите и други уметност DIY decora Големина : 3ММ
  • -20%
  • -20%
12 holographic Петокрак Облик sequins paillette за декорација на ноктите и други уметност DIY decora Големина : 3ММ

12 holographic Петокрак Облик sequins paillette за декорација на ноктите и други уметност DIY decora Големина : 3ММ

DEN 1092.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме НЕ го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ви благодариме!
2.
-Објектот : 12 видови на Ласерски Holographic Бои Ѕвезди форма сјај
-Сјајот Големина : 3мм
-Сјајот Дебелина : 50 um
-Сјајот на Бојата : Ласерски holographic Бои (Како на сликите)
Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање.Добредојдовте да контактирате со нас. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред. Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас .
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. За повеќе облик, големина и пакет, или ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт s via message или во нашата служба за корисници е-mail или контакт со trademanager : CN1501724421 , ние ќе се обидеме потрудиме да се направи нешто за вас!
Вие ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.
Постојат повеќе од 200 различни бои и различни големини за да одговараат на вашите потреби во нашата фабрика.
-Пакување Тежина : 12 Colors 10g секој ,12 Colors 20g секој ,12 Colors 50g секој
Постојат 3 видови на тежина за вашиот изберете,ве молиме љубезно го изберат правото тежина за вашиот треба !
Dears, ако ви треба повеќе грама или други бои, ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање , речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија ,добредојдовте ОЕМ и трговија на големо наредби,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
За Промет На Големо :
-Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
-Голема цел MOQ : 5 КИЛОГРАМИ (Може да се меша било сјајот бои ,форми и големини)
Ласерски сјајот во прав ,Редовни боја, сјај во прав ,Holoshade сјајот во прав, виножито сјајот во прав, алуминиум сјајот во прав, и tetragon, хексагонални, правоаголник, pentagrams на различни форми на paillette и spangle,да им понудиме на нашите клиенти на најдобар квалитет на висока температура отпорни ,киселина и алкално отпор ,растворувач отпор ,и се инјектира сјајот производи. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. O(∩_∩) O~
Сјај За Апликација :
За испорака :
1.

Кон својствата

боја:
12 Бои 10g Секој, 12 Бои 20g Секој, 12 Бои 50g Секој
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Количина:
1
Материјал:
Пластични
Големина:
3mm
Тежина:
120g
Број На Модел На:
Ѕвезда-12H
is_customized:
Yes
Материјал:
домашно милениче

Производи во категоријата

Не амбуланта корегирање Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : 5.92 / торба 9.88 / торба 6.69 / торба 1.85 / торба 11.62 / т

Примена : Материјал : Стакло ,а НЕ ПЛАСТИЧНИ ИЛИ Акрил,тоа е со висок квалитетПакет : 10pcs во polybagНанесете н

9.00 / торба 9.50 / торба 12.50 / торба 13.00 / торба 5.60 / торба 18.30 / торба 12.50 / торба 5.60 / торбаPointback Rhinestones со Р ich

100pcs / многу 7 MM Морска Желка Дизајн Злато Позлатен Метални Легури Шарм 3 D Помине Уметност Scrafts DIY Декораци

1 Pc Помине Уметност Рака Dangle Вежба + 10 / 24 Pcs Pendant Dangle Декорација Rhinestones и Бисер Дупка Пирс Алатка Дупка Прои

Plz потврди големини сакате да се купи во подолуБоја : злато и сребро.количина : 1440pcs / многуСега цел ќе доб

9.00 / торба 9.50 / торба 12.50 / торба 13.00 / торба 5.60 / торба 18.30 / торба 12.50 / торба 5.60 / торбаPointback Rhinestones со Р ich

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач Надомест ќе би

Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката Висок Квалитет2 Надомест ќе б

Материјал : Кристал Бои; Кристал и AB Големина : 6mm72pcs,8мм72pcs Облик : Срцето Употреба : Треба да се користи Ле

Примена : Материјал : Стакло ,а НЕ ПЛАСТИЧНИ ИЛИ Акрил,тоа е со висок квалитетПакет : 10pcs во polybagНанесете н

Изненадување!!! кога цел износ достигне $5, ние ќе ви испратиме малку подарок!Тоа е бесплатно!!! ако количи

Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.Ви се молам одговорни за испор

25pcs / многу Помине уметност рамен грб мали димензии вода капка кристал помине уметност занает оркестаро

Материјал : МеталБоја : Роза Златотежина : околу 50g ќе имаат мала грешка, поради човечката меркаДијаметар

1 Pcs Нови Море Стил Школка морска ѕвезда Микс Дизајн на 3d Легура Помине Уметност Кристал Studs Декорација Т

Please wait...