0
clear
  • 19V 1.58 ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП TOSHIBA Мини Лаптоп NB200 NB250 NB300 NB305 NB500 NB520 AC DC Адаптер за Полнач 5.5x2.5mm
  • -20%
  • -20%
19V 1.58 ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП TOSHIBA Мини Лаптоп NB200 NB250 NB300 NB305 NB500 NB520 AC DC Адаптер за Полнач 5.5x2.5mm

19V 1.58 ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП TOSHIBA Мини Лаптоп NB200 NB250 NB300 NB305 NB500 NB520 AC DC Адаптер за Полнач 5.5x2.5mm

DEN 736.80
DEN 479.00

Достапност
Производот е достапен


19 V 1.58 ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП TOSHIBA Мини Лаптоп NB200 NB250 NB300 NB305 NB500 NB520 AC DC Адаптер за Полнач 5.5x2.5mm
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 1.58 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 2,5 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x 19 V 1.58 ПОЛНАЧ ЗА ЛАПТОП TOSHIBA Мини Лаптоп NB200 NB250 NB300 NB305 NB500 NB520 AC DC Адаптер за Полнач 5.5x2.5mm
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Кон својствата

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
1.58 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
за toshiba
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Toshiba Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5x2.5mm
is_customized:
Yes
Излез:
19v 1.58 на
гаранција:
3 Години

Производи во категоријата

Производ СликаПроизвод ДеталиDC plug димензија : 4.5 мм*3.0 mmInput (внесување) : 100240 V (world wide)Излез (излез) : напон : 1

19 V 7.1 AC адаптер КП.13503.001 КП.13503.012 PA113107 полнач за лаптоп Acer Стремат Z5771 ZS600 ZX6970 ZX6971 Ако не сте сигурни дали ов

Q2 : Ќе 65w адаптери можат да работат на 90w лаптоп?А2 : Ние не препорачуваме користење на 65w адаптери за полне

15 V 4Алаптоп ac адаптер за полнач ADP60 RH Б PA3048 U1 ACA PA3049 U1 ACA PA3080 E1 ACA за Toshiba Dynabook СВ RX1 RX2 RX2 LАко не сте сигурни да

19.5 V 2.31 ac адаптер за лаптоп полнач за Dell XPS 12 L221x XPS12 D 9 Q23 9 Q33 Конвертибилна Ultrabook PA1 M10 RFRWK X9 RG3Ако не сте сигур

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп ac адаптер РЕКЛАМИ65 BI193 19065 G EAY62930801 полнач за LG U460G U460К UD460 U460M UD560 UltrabookАко не сте сигурни

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Extensa 2300 2301 2303 2304 2308 2350 2600 2602 2603 2604 2700Ако не сте сигурни да

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer V15 Nitro VN7571 VN7571 G VN7572 G VN7572 TGАко не сте сигурни дали тоа одг

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не

19 V 4.74 лаптоп ac адаптер LSE0202 C1990 полнач за LG LW65 LW70 LW75 Ф1 М1 М2 P1 P2 R1 S1 T1 T2 W1 Z1 V1 V2 Про Изразат DualАко не сте сигурн

18.5 V 3.5 ЕДЕН 65 W ac адаптер за лаптоп, полнач 384019002 за HP Elite Book 2170p 2530p 2540p 2560p 2570p 2710p 2730p 2740p 8310 B 8310 PАко не сте сиг

По продажбата на услугата : 1 прими стоката во рок од 7 дена поради проблеми со квалитетот ние сме одговор

120w Лаптоп, Полнач за IBM Lenovo Idea Pad Y470 Y460 P Y570 Y560 Y580 5.5*2,5 mm 19.5 V 6.15 Лаптоп AC Адаптер1 Технички Спецификации : 1) Вл

Производ СликаПроизвод ДеталиЖица тип : 7.4 мм*5.0 mm (круг уста )Жица должина : 1.5 МИзлез (излез) : напон : 19.5 V :

19 V 4.74 лаптоп ac адаптер PA190008 H2 PPP012 HS PP014 HS полнач за Pro Book HP 6550b 6555bАко не сте сигурни дали тоа одговара за ва

15 V 4А60 W лаптоп ac адаптер за полнач за PA3282 U1 ACA PA3292 U1 ACA за Toshiba Portege R150 R200 R500 R501 R502 R505 R600Ако не сте сигурни дал

19.5 V 2.31 ac адаптер за лаптоп полнач за Dell Latitude 12 Солиден Таблета 7202 HA45 NM140 JHJX0 JT9 DM LA45 NM121 HK45 NM140Ако не сте сигу

Карактеристики : 1.Продолжи должината на твојот За Apple адаптер или полначот 2.Компатибилен со : За Mac книга

Answer : ___________________________ NOTE : Овој адаптер без кабел(кабелот за напојување)Ние нудиме на велика БРИТАНИЈА / ЕУ

Please wait...