0
clear
  • VALLKIN Кристал Pendant Светлина Тела за Кујна, Дневна Соба и трпезарија, со Еден Прстен D60CM 27W CE FCC ROHS
  • -20%
  • -20%
VALLKIN Кристал Pendant Светлина Тела за Кујна, Дневна Соба и трпезарија, со Еден Прстен D60CM 27W CE FCC ROHS

VALLKIN Кристал Pendant Светлина Тела за Кујна, Дневна Соба и трпезарија, со Еден Прстен D60CM 27W CE FCC ROHS

DEN 12349.44

Достапност
Производот е достапен

Има строга контрола на квалитетот на системот. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена откако ја стави ред. Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен недела и Празници. За ова, ве молиме да се разбере нас. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2, Напонот е AC110-240 V, Безбедност и Стабилност. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Лесно да се Инсталира
Ние ви испратиме детални инструкции за инсталација во вашиот пакет. Ние ќе го поддржи еден начин на плаќање, ако ние се потврди погрешна на еден месец ,Купувачот одговорни за враќање превозот и начин на плаќање по еден месец.
11, Ние ќе shiped надвор во рок од 3 дена
12, Транспорт време : 15-35 дена од Кина пост за слободни , 3-8 дена од FEDEX или DHL за плати трошоците . Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
8, Гаранција : 2-годишна гаранција, цел Живот снабдување услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
4, SMD LED 5730 Чип ( ТОПЛО БЕЛА-3000-3500 K ИЛИ КУЛ БЕЛО-6000-6500 K ) . (Ние само брод на aliexpress comfirm адреса) ЗА ПРАТКАТА 1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Со превозот услуга на над 200 земји, нашата светла се сакан од целиот свет.За следните ситуации,објектот е надвор од слободен гаранција оштетени предизвикани од : злоупотреби,несоодветна инсталација и така на човекот-направени грешки,гаранција печат отстранети или оштетен,се отвори или поправени од страна на неовластени persion. Пред да замине на фабриката, по долго стареење тест. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова ,купувачот треба да се плати од себе ,ако не се согласувате,ве молиме да не купи за да се избегне проблеми . Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Но ние гарантираме за да се преземат во вид, (вистинските осветлување ефект е поубав од сликата). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ако боја бара внимателно разгледување, со цел да се избегне непријатни трансакцијата. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Јасно и Сребро.
Wattage:
27W LED WARM WHITE, 27W LED COOL WHITE
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
Кристал,Од Не ' Рѓосувачки Челик
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Абажур Боја:
Сребро.
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
VALLKIN
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
DQ60CML
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
2
Број на извори на светлина:
1
База Тип:
LED чип 5730

Производи во категоријата

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информации : Поврат

​Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Модерната LED Pendant Све

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

[име на производ ] : Европската луксузни класичен антички Лустерот[size] : дијаметар 500mm висина 400mm (со исклу

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Спецификации : [Точка Бр.] : 12074 [Тела Големина] : Дијаметар 40cm / 15.75", Висина 20cm / 7.87" [Кабелот Должина] : 120cm /

Модерната LED Pendant Светлина за Кујна трпезарија Кристал Pendant Светилка за Кафе Куќа Спалната соба Суспензи

Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Унија, TT Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е consideredused

Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан

* Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас з

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Современи Дрвени Pendant

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред праткатаПочи

За Превозот : 1.Враќање & Наплата : 1 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Упатство За Купување : 1.Светилки НЕ е вклучена.2.plese љубезно ве молиме да изберете Боја на pendant светлина п

Земјата droplightМатеријал : Ковано железоБоја : (КАКО што е прикажано)Напон : 90265 VИзвор на светлина : E14 X8 (не в

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Сончоглед Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20

Нордиските Гроздобер Модерна Алуминиум Синџир Метеор Туш LED Pendant Светлина Ресторан трпезарија Сребро К

1 Објектот цена не ги вклучува и увозните давачки, треба купувачи плати Ние може да прогласи дека произв

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите пре

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Тифани Pendant светилка Димензии : Дијаметар од 20cm, Висина 11

Северна Црна Кристалните Лустери Класичен LED Класичен Лустерот Дом за Живеење Осветлување Lustres Де Sala,Сј

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

Данска Простор Копенхаген Дизајн Модерно Едноставна Алуминиум / Стакло Pendant СветлинаЦената е Средна г

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор Вие мора да му кажете ни што d

Ако ви треба други големина ве молиме оставете порака и јас ќе ви одговори што е можно поскоро,Посакува

Please wait...