0
clear
  • 5000 лумен led светилка кри xml t6 5 режим zoomable факел светилка со менгеме напојува со 2 x батерија 18650
  • -20%
  • -20%
5000 лумен led светилка кри xml t6 5 режим zoomable факел светилка со менгеме напојува со 2 x батерија 18650

5000 лумен led светилка кри xml t6 5 режим zoomable факел светилка со менгеме напојува со 2 x батерија 18650

DEN 537.60
DEN 511.00

Достапност
Производот е достапен


Топла sael Препорачува одговараат.
1.Бренд Име : Ultra Fire
2.Име На Модел : E17
3.Количина : 1 BUC
4.LED Emitter : Кри XML T6
5.Режим : 5-Mode (high - средно - ниска strobe-сос)
6.Светилка Век : 100,000 Часа
7.Боја : црна
8.Се Емитуваат Боја : Бела Светлина
9.Прекинувач : Опашка Капа Clicky/Clickie
10.Леќи на камерата : конвексен леќа
11.Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
12.Батерија : 2 x 18650 ( не се вклучуваат)
13.Димензии : 205(должина) x 35mm (глава дијаметар) x 24mm(опашка дијаметар)
14.Net Тежина(g) : 200
пакетот вклучува :
1 x фенерче
Погоден за : Кампување, планинарење, Backpacking, Лов, Риболов, Авто итни случаи, и Дома Поправка

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Рефлектори
Лумен:
Други
полнач:
Не Е Применливо
Бренд Име:
Aixy
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
LED Светилки
Зум:
Yes
Wattage:
10w
Тип На Батерија:
18650
сертификација:
CE,RoHS
Водоотпорен:
No
боја:
Црна
Осветлување Растојание:
200-500 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Модел на LED Монистра:
T6
Фокусна Должина:
прилагодлив
Тип На Светилка:
пешачење,риболов,лов
Број На Модел На:
кри xml t6 led светилка
Напојување:
2 x батерија 18650(не се вклучуваат)

Производи во категоријата

Карактеристики : Светлина кога ќе потреба, тоа може да биде lifesaver во итни случаи,и чист барање во темно ко

Детали За Производот : Долготрајни УлтраСветли LED : Вода, Времето, и Отпорност на5 Лесни Начини (Висок, Сре

* Ние тест секој производ пред бродот, и гаранција дека е 100% работи.* Ние го прифаќаме услови за плаќање н

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Леќи На Камерата : Конвексен Леќа11 Поради акции статус и временс

Бесплатен превозот поевтини и практични 2000 Lumens Висока Моќност Факел Zoomable LED Светилка Факел светлина За

Ултра Сјајна Dimmable LED светлото на рефлекторите E27 / E26 / GU10 / MR16 15 W КОЧАН Сијалица КРИ СветилкиКарактеристик

Спецификација : Производ светилка монистра : T6 светилка монистра Светилка монистра век : 100,000 часа Напој

Бренд : BORUIT Професионални нуркачка опрема Прегледано строго пред превозот, 150 метри отпорен на вода 4mm де

Пченка SMD LED заштеда на енергија светилка е најновата осветлување технологија, која има висок ефект на е

Работата НаставаВклучување / Исклучување На Работата : Тешко притиснете опашката префрлете се додека н

3100m Ah 3 W Најлон Материјал LED Светилка осветлување Сп1Функција : 1.Неспроведување на најлон полимерни мате

100% сосема нов и висок квалитетТоа е добра користат за работа, кампување, лов, автомобил поправка, и за ит

Ставка описСветилка куп и да го покрие направени од страна на кварц, никогаш не згаснат, и секогаш светл

Неколку производи Сликата е малку различен од реалниот, Како што се : A (led драјвер слика покаже излез 2735 V,

Crazy Fire КРИ XML T6 Светло USB Полнење LED Светилка 4 Режим 2000 Лумен Zoomable LEDСветилка Со Користење На Батерија 18650Т

Ние само брод да се потврди цел адреси.9 cm Пиштол планината Детали за Производот : * Item title : Челик 20mm Желе

Хонгконг Меѓународни Осветлување Фер ( Autum Верзија ), Хонгконг 20141027 ~ 20141031 .) што е исто така OK (ок).Со силна

SF0006878Спецификација : 100% сосема нов и со висок квалитетМодел : 2401 AМатеријал : Алуминиум ЛегураГолемина : П

КРАЛОТ 10 T6 18650 LED Светилка XML T6 Факел Ламба 3Режим Led Светла Со Батерија ПолначБренд : НОВ Модел : КРАЛОТ LED Em

Зум кри XML T6 П5 Светло Led Светилка 5 режим водоотпорен батеријата Тактички Светло Мини Светлината led свети

Uniquefire Алуминиум Легура Светилка UF1502 Кри XML2 Led Зум 3 Начини 1200 LM Бела Светлина, Светилка Факел+Обемот План

Please wait...