0
clear
  • Модерната популарна солидна tulle завеси за дневна Соба Стакло предиво чиста завеси за спалната соба На хотел со ресторан може да биде конфигуриран
  • -20%
  • -20%
Модерната популарна солидна tulle завеси за дневна Соба Стакло предиво чиста завеси за спалната соба На хотел со ресторан може да биде конфигуриран

Модерната популарна солидна tulle завеси за дневна Соба Стакло предиво чиста завеси за спалната соба На хотел со ресторан може

DEN 451.20
DEN 230.00

Достапност
Производот е достапен


1 За завеси Од завесите се прилагоди стока, packet loss 10-15см, висина грешка во 1-2cm, ако не се вклопуваат вашата големина, ние може да прилагодено за вас, имате потреба да контактирате со услуга може да се прилагоди, ние ви помогне слободни обработка. 2 Abou т боја Приказ на стоката се земени во вид, поради различни монитори, ќе има мало боја разлика, ве молиме да не им пречи на О. 3 За завеса додатоци Завеси додатоци не се вклучени во екранот род ,железнички , ѕид кука ,виси топката , завеса класа придружни материјали, ако е потребно, може да се купи одделно 4 About Испорака Вашите коментари се нашиот највреден имот, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда пофалби..

Кон својствата

Големина:
W100cmL270cm, W150cmL270cm, W200cmL270cm, W250cmL270cm, W300cmL270cm, W100cmL200cm
Обработка:
Style4 Род џеб, Style2 Куки врвот, Style1 Grommets врвот
Тип:
tulle
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
0001
Стил:
Пастирски
Шаблон Тип:
Цврста
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Бренд Име:
HQYQJJHYR
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
Рачно
Локација:
Прозорец, врата, болница, бања
боја:
СЛ.
Висок:
270cm
1 За висина:
Висина на 270cm или помалку, ние може да ви помогне да бидат ослободени за да се измени
2 За цената:
Цената е фигура на пари, генерално се препорачува да се купи 2
3 Како да изберете големина:
Ширина на завесата пол или песна 2 пати во должината

Производи во категоријата

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

и ќе добиете заврши sewed завеси со куки исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за с

1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец

Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / П

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

1Преглед• Цената е за 1 метар завеса или 1 метар tulle• Tieback,tassel,монистра,куки не вклучуваат• За целиот про

Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попусти Големи попу

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Ве молиме овозможи 13cm devition поради hemmin Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

(Може да се јавите на купувачот)3.Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве мол

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куките и прстени ви благодаримеПовратни информации ве Молиме

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Пратката & Политика На ВраќањеИспоракаНие ќе ја испрати на производот во рок од 510 дена откако вашата уп

Карактеристики : 1,Објект Состојба : 100% Сосема Нов 2,Материјал : Voile 3,Боја : Бела(Како што Сликите Покажу

Please wait...