0
clear
  • Veineda Видео Картичка Оригинални графичкиот процесор GTX750 1GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650Ti ,HD6850 ,R7 350 За nVIDIA Geforce Игри
  • -20%
  • -20%
Veineda Видео Картичка Оригинални графичкиот процесор GTX750 1GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650Ti ,HD6850 ,R7 350 За nVIDIA Geforce Игри

Veineda Видео Картичка Оригинални графичкиот процесор GTX750 1GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650Ti ,HD6850

DEN 7536.00
DEN 3090.00

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот Veineda Видео Картичка 100% Оригинални графичкиот процесор GTX750 1 GB GDDR5 Графичката картичка Instantkill GTX650 Ti ,HD6850 ,R7 350 За n VIDIA Geforce Игри

Кон својствата

Излез Тип Интерфејс:
DVI,HDMI,VGA
Видео Меморија Брзина:
1.2 нс
Меморија Интерфејс:
128 Bit
Stream Процесори:
512
Чипсет Производител:
NVIDIA
Примена:
Десктоп
Број На Модел На:
GTX750
Почетен Датум:
2014
Чип Процес:
28 нанометри
Производи Статус:
Акции
Кулер тип:
Фан
Меморија Часовник(Mhz):
5000 MHz
Графичкиот процесор Модел:
Не Desktop Gracphic Картичка
Пакет:
Yes
Објектот Состојба:
Нови
Бренд Име:
VEINEDA
DirectX:
DirectX 11
Интерфејс Тип:
PCI Express X16 3.0
Видео Капацитетот На Меморијата:
1GB
Главниот Часовник(Mhz):
1020 MHz
Главниот Часовник(Mhz):
1020 MHz
Видео Меморија Тип:
GDDR5
PixelPipelines:
512

Производи во категоријата

ЗАБЕЛЕШКА : СЕ КОРИСТАТ НЕ СЕ ЦЕЛОСНО НОВИ, ДОБРА СОСТОЈБА!Почитувани купувачот,еден бренд графичката

ЗАБЕЛЕШКА : НЕГОВАТА НЕ СЕ ЦЕЛОСНО НОВА,АМА 100% ТЕСТИРАНИ ДОБРО!Answer : ___________________________ NOTE : Ние може да не вет

започнетекрајот Veineda екранот vga картички GT610 2 GB DDR3 700 / 1000 MHz за n VIDIA Geforce Игра PC

Please wait...