0
clear
  • Фантазијата Пурпурна Лаванда 3D Затемнување Завеси За Постелнина соба Дневна соба за Романтична Drapes Cotinas став sala
  • -20%
  • -20%
Фантазијата Пурпурна Лаванда 3D Затемнување Завеси За Постелнина соба Дневна соба за Романтична Drapes Cotinas став sala

Фантазијата Пурпурна Лаванда 3D Затемнување Завеси За Постелнина соба Дневна соба за Романтична Drapes Cotinas став sala

DEN 5760.00
DEN 3398.00

Достапност
Производот е достапен

ви благодариме Фабрика
.можете да ги користите comfortablely. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS.
Производ вистински пукање во продавница
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои.па ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава за да го потврди она што овие дополнителни cots ќе биде Бразил customsers,ве молиме оставете ни го вашето CPF(Даночен идентификациски Код) за да ни се по вашата цел да се направи вашата цел процес побрзо. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка. Да се измијат, вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. благодарение на Информации за купувачите ние ќе напишете "примерок" или "подароци" на пакетот во долниот vaule да ви помогне да се ослободи од данок. Повратни информации Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куки . и ќе добиете заврши sewed завеси со куки. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Големина (Wx H) и Износ : Широк 150cm x Висина 200cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide115*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 260cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide130*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide132*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide150*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide160*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.

Кон својствата

Големина:
W150cm H200cm, W180cm H220cm, W200cm H180cm, W220cm H180cm, W230cm H240cm, W260cm H240cm, W264cm H265cm, W300cm H265cm, W320cm H265cm, W360cm H265cm
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
CV-565
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Украсни завеси,Производители на Продажбата, Кинески Луксузни завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Подароци На Децата

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ NOTE : Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние suggust 2 парчиња ЗА ПРИМЕР (W150cm*L260cm)Ако вашиот п

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Ве молиме овозможи 13cm devition поради hemmin Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со

Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куките и прстени ви благодаримеПовратни информации ве Молиме

Остави порака или консултантски услуги : здраво,ми требаат 2 парчиња оваа завеса со 230cm должина ,150cm ширин

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Како да се цел ?Колку метри ширина на прозорецот, ќе ги преземе 2 пати ред ве молам!На пример : Ако Вашиот п

Карактеристики : 1,Објект Состојба : 100% Сосема Нов 2,Материјал : Voile 3,Боја : Бела(Како што Сликите Покажу

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Може да се прилагоди на големинатаСенчење го оценувате околу 90%.Материјал : Полиестер затемнување ткаен

детали за производот Почитувани купувачи : 1.За големина на : W widt h на завеса ткаенина H висина на завеса

Пакетот вклучува : 1 x Завеса2 W= Ширина, H= Висина3 Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипк

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

и ќе добиете заврши sewed завеси со куки исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за с

1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец

Пратката & Политика На ВраќањеИспоракаНие ќе ја испрати на производот во рок од 510 дена откако вашата уп

Добредојдовте на LX Продавница забава 5 $ : цел цена повеќе од 99$ купон 4 $ : цел цена повеќе од 79$ забава 3 $ : ц

Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.Купувачот треба да се обиде да

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Please wait...