0
clear
  • Фаза На Изведба Проп Вратоврска Боја Светлината Текстура Свила Шамија Жените Танц Додатоци Свила Превез Стомак Танц
  • -20%
  • -20%
Фаза На Изведба Проп Вратоврска Боја Светлината Текстура Свила Шамија Жените Танц Додатоци Свила Превез Стомак Танц

Фаза На Изведба Проп Вратоврска Боја Светлината Текстура Свила Шамија Жените Танц Додатоци Свила Превез Стомак Танц

DEN 950.40

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Материјал:
Ацетат,Акрилик,Бамбус Fiber,Cashmere,Cotton,Linen,Lycra,Microfiber,Modal,Nylon,Polyester,Polyethersulfone,Rayon,Silk,Spandex,Viscose
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#600083-4
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Стил:
Перформанси танц превез
перење:
Хемиско чистење
Тежина:
0.09 Kg
боја:
Повеќе Бои
Објектот Вклучуваат:
1* танц превез
Ширина:
110cm
Должина:
250CM
Танц Тип:
Стомакот Танцување
совети:
Вистински свила завесата не може да се мијат, тоа мора да биде сува-исчистени

Производи во категоријата

Децата Стомак Танц Носии Деца Стомакот Танцување Девојки Bollywood ИндискиотПерформанси Облека Дете Ориен

Плаќање : Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да с

2018 Најновите Стомак Танц Носии Додатоци Монети Племенски Хип Шамија Стомак Танц Половината Синџир Голе

За стомак танц перформанси во собата : Ткаенини : чипка+камења во боја : црвена,црна,жолта Големина : една

Деца Стомак Облека, Свила Превези Стомак Танц Set Top&Здолниште Со Сите Декорација,Индиски Sari За Деца Арапс

1) : Големина : pls се провери мојата детален Опис за S, M, L како што е подолу : вкупно е 3 големини за вас да се

Оваа ставка вклучува врвот+здолниште само Големината на Врвот Со Биста Здолниште Со Половината Хип Едн

Опис На ПроизводотИмајте на ум : Тоа е само за Градник&Здолниште , не со Друг во слика !!Боја : ЦрвенаГОЛЕМ

Се Фокусира На Создавање На Професионални Денс Бренд !Танц Облечи На Повеќето Личноста И Карактеристик

2017 Дизајн 100% Реално Свила Стомак Танц Превез Прилично Стомакот Танцување Превез од Тебе Шарени Имитаци

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

Bellydance Костим Стомак Танц Појас Дијамант Синџир на Жените Декорација Рајна ситенатпревар​една големин

Основната боја : бела, црна, црвена, роуз розова боја, светло розева боја, светло сина, кралска сина, виоле

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Ние ќе се

Notic : овој стил треба да се направи, тоа може да се испрати во 2530 дена ве молиме испратете ја вашата Висина

2016 Висока продажба на 100% Реално Свила Превези 1 Пар рачно изработени жените Квалитет Свила Стомак Танц Ф

Бренд : Најдобар ТанчерЕдиница : кгПогоден ВисинаПанталона ДолжинаS10511865М11913572L13615082Совет : 1cm=0.393 инчен / 1

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

Bellydance Костим Нова Топла Продажба Жените Bellydance Жена Стомак Танц Одговара на Врвот&здолниште&Појас&Преве

Answer : ___________________________ Note : превозот цена не ги вклучува и увозните даноци Купувачот се одговорни за тоа...

Стр ориз е за 1pair / 2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Деснострана(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) стр

Жените Секси Стомак Танцување Костим Врвот+ Женски Панталони Bellywood Вршење На Вежби Dancewear Bottoms Здолниште

Please wait...