0
clear
  • 1M/2М/3М/5М 3 х АА батерија напојува led лента светлина 60leds/m DC 5v 3528 SMD LED Лента флексибилна лента неонски дома декорација
  • -20%
  • -20%
1M/2М/3М/5М 3 х АА батерија напојува led лента светлина 60leds/m DC 5v 3528 SMD LED Лента флексибилна лента неонски дома декорација

1M/2М/3М/5М 3 х АА батерија напојува led лента светлина 60leds/m DC 5v 3528 SMD LED Лента флексибилна лента неонски дома декорација

DEN 264.00
DEN 251.00

Достапност
Производот е достапен

-128.25 /метар -15.82 /метар 1.50 ДОЛАРИ-3.30 /метар -17.75 /метар метар
60 Leds/M LED Лента 3258 батеријата напојува Led Лента Светлина SMD rgb led лента светилка во затворен простор Користење DC5 V IP22 4.8 w/M RGB /Кул бела /Бела/ Сино/црвена/зелена
Спецификација
1.3528 SMD usb led Лента на Светлина.
2.Големина/roll : 5000*8мм
3.LED Type : Висока Осветленост 3528 SMD
4.LED Количина : 60 LEDs/m
5.Работен Напон : DC 5 V(3 еез АА батерија)
6.Зрак Агол : 120 степен
7.PCB Боја : Бела
8.Достапни Боја : rgb, топло бела, ладно бела, црвена, зелена, сина.
9.Водоотпорен : IP22
10.Пакување : 1 M/2М/3М/5 M
Примена
1) Архитектонски декоративни осветлување.
2) Archway, крошна и мост работ осветлување.
3) Забавен парк, театар и авиони кабината расположение осветлување.
4) за Итни случаи ходникот осветлување.
5) Аудиториум walkway осветлување.
6) Скалила акцент осветлување.
7) Сокриени осветлување.
8) Backlighting за signage писма.
9) Channel писмо осветлување.
10) излез во случај на опасност патека осветлување.
11) Чове осветлување.
12) Работ осветлена акрилик панел осветлување.
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРИКАЖЕ :

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела
боја:
1m, 2m, 3m, 5m
Тип На Објект:
Лента
Бренд Име:
Aixy
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD3528
Водоотпорен:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Енергија:
Префрлете
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
7.36 W/m
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
батеријата напојува led лента светлина
Спецификации (монистра светлина / m):
60pcs
Напон:
5V
Име:
3528 IP22 60leds батерија управувана Led Лента
Примена:
Во Затворен Простор Декорација
LED КОЛИЧИНА:
60leds/m
Водоотпорен:
IP22
Пакет:
1M/2М/3М/5M/10M
Сертификат:
CCC/RoHS/CE
SMD:
3528
Име на производ:
3528 батеријата напојува лента
Влезна Моќност:
DC 5V

Производи во категоријата

LED Лента 5050 , 60 LED / m ,4 ВО 1 RGBW RGBWW IP20 ,IP65 IP67 Водоотпорен, DC12 VИме на производ : 5050 LED ЛентаLED : 4 Боја во 1 SMD 5050 Чип,

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарОтворено водоотпорен LED Лента 5050 RGB кул Бело цевка IP65 ЛЕД Флексибилни све

Карактеристики на производот : Овој производ е нова генерација на меѓународната приказ осветлување тех

LED Лента 3014 204 LED / метар DC12 V Бела / Топло Бела Супер Светло Флексибилни LED Светло 5m / многу IP20 / IP65 / IP67 Водоо

Summarization : Сосема нов и висок квалитет на Enegry на енергија, ниска топлина Долг животен век, повеќе од 100,000 ча

Производ параметар : 1.Име : LED нето светлина за Божиќ декорација2 LED количина : 20 КОМПЈУТЕРИ3 Напон : 4.5 V (3 д

100*1.4 ЕЛ Лента LED Лента Светла со DC5 V USB Стабилен на Инверторот Сјајот Партија Декорација Материјали 8 Осве

Сите тип на 5050 4 во 1 RGBW лентаСпецификации : 1) Светлосен извор : SMD 5050 LED лента1) LED кол : 60leds / M2) Водоотпорен г

TSLEEN Отворено Градина Ограда Украси Топката String Светла 50 Led диоди Соларен Погон Ниска Потрошувачка на Бо

1 LED количина : 100 КОМПЈУТЕРИ2 Напон : 220 V3 Работна Сила : 4 W / групи4 Доведе Материјал : ПВЦ транспарентен ли

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метар Неводоотпорен IP22 LED Лента 3528 SMD 60leds / M 12 V 5 Meter / тркалаат Црвена / Зелена / Б

Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и

5m 5050 300 SMD IP65 Водоотпорен LED лента,12 V флексибилни 60led / m LED лента, бела / топло бела / сино / зелено / red / жолта /

Спецификација : 1.Точка Бр : Led Лента2.Led Чип : СМД 35283.Led количина : 120led / M ; 5 M / roll4.Боја : Бела / топло бела / Ла

метарSMD5050 144leds / m 144 IC / m WS2812 LED Лента Променливи Бои RGB LED Дигитални Лента Цевка Водоотпорен IP67 WS2812 B ic 2м / ро

【Материјал】 : 3014 Супер светло (една светилка 1011 lumens) 【Боја】 : топло бела / сино / природата бела / кул

Flex LED Неонски светлина 80leds / M led лента светлина Топло бела / кул бело / Р / G / B / RGB AC85265 V LED Неонски јаже светл

RGB Лента Пакување Листа : 1 тркалаат *5m RGB 5050 LED лента, 60 led / m, 1 компјутер * IR контролер (CR2025 батерии НЕ се вкл

Расте Светла : 1 : LED Чип : SMD 50502 : Големина : W1cm x T0.25cm x L 1m / 2м / 5m3 : Емитуваат Боја : Црвена + Сина4 : Заштита го

метарSMD 5050 IP22 не Водоотпорен 240 LEDs LPD8806 24 IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48 LEDs / m DC 12 V бела ПХБ Карактери

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарВбризгување на IP68 Водоотпорен LED Лента Светлина 300 LEDs / 5 M RGB / Бела Боја rgb le

СпецификацијаLED Чип Модел : SMD2835Напон : 12 VМоќност : 120 WLED КОЛИЧИНА : 240 PCS / MПакување : 5m / ролнаНе водоотпоре

220 V / 110 V LED Неонски Светлина SMD2835 1m 10m 20 милиони 50m 92 LED / m RGB Бела сина LED Флексибилни Јаже Неонски СветлинаП

Магнетни LED Лента Светлина 5050 RGB за PC Компјутер Случај, SATA напојување интерфејс,утврден од Магнет,Далечи

5 M 12 V 300 ЛЕР ФЛЕКСИБИЛНИ Газа Светлината SMD 5730 Светла Од 5630 / 5050 / 3528 SrtipIP30 : Не водоотпоренIP65 : Водоотпорен

Нови 100% DC 36 V 16.6 НА 600 W Универзална Прилагодливи Регулирани Префрлување Напојување Универзални AC влез /

На 20 милиони / многу DC 5 V Дигитални WS2812 LED Ленти изграденаво 2812 SMD 5050 RGB 30 Led диоди / m Со 30pixel / m 150 LED Водоотпо

Спецификации : Бранова должина : 380840 NMНапон : 3.03.2 VАктуелни : 150m AКОЛИЧИНА : 50 PCSОпис : Она што е intgrated широк с

Работен Напон : DC5 VLED Количина : 32leds / MLED Type : SMD5050 RGBIC Количина : 32pcs / MПотрошувачка На Енергија : Max 7.68 W / Мета

Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга Ако тоа е н

Please wait...