0
clear
  • Квалитет на Цртан филм Зајакот Англија Стил 2 парчиња/set Коска Кина Кафе Чај Купот на Чинијата Наместете 250ML керамички drinkware Домашна Кујна Подарок
  • -20%
  • -20%
Квалитет на Цртан филм Зајакот Англија Стил 2 парчиња/set Коска Кина Кафе Чај Купот на Чинијата Наместете 250ML керамички drinkware Домашна Кујна Подарок

Квалитет на Цртан филм Зајакот Англија Стил 2 парчиња/set Коска Кина Кафе Чај Купот на Чинијата Наместете 250ML керамички drinkware

DEN 705.60
DEN 635.00

Достапност
Производот е достапен


[Материјал]
Коска Кина
[Информации]
Една Чаша На : Дијаметар 11.5 cm,Bottom Дијаметар 8.4 см,Висина, 7cm.
Чашата И Чинијата Б : Чаша Дијаметар 9cm,Купот на Висина 6.5 cm,250 ML.
Една Кригла C : Дијаметар 9cm,Висина 10cm,375 ML.
Со Б И В Собата : А+Б+В=еден сад+една кригла+чашата и чинијата, 2 парчиња/set.

Кон својствата

боја:
Еден Сад A, Чашата И Чинијата, Б, Една Кригла C, А Со B И C Сет
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Тип:
Кафе & Чинијата Поставува
Број На Модел На:
MIAO ДОМА 0001
Обликот:
Еден Слој
Количина:
1
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Керамички
Техника:
On-стаклен
Керамички Тип:
Коска Кина

Производи во категоријата

Капацитет : 220 ml ( Поради прирачник за мерење, ве молиме прифатете го големината грешка 0.12cm )Материјал :

Зошто секогаш избираат YEFINE???Најдобар квалитет, Најдобра цена, Најдобра услуга, Најдобра репутацијаПрои

Материјал : Порцелански (Порцелан : исто така познат како зелен порцелан, бидејќи по дробење е целосно ко

[Информации]Погоден за микробранови / машина за миење садови / печка / дезинфекција кабинет.

комбо комбо комбо304 од не ' рѓосувачки челик кафе трипарче двојноизолирани чај групи, вклучувајќи чаши л

Коска Кина Кафе чинијата поставува чај чаши кафе кригла партија drinkware коска кина кригла поставите злато

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Керамика Кафе Чашата и ЧинијатаГолемина : ве

200ml парична Казна Коска Кина Чај Кафе & Чинијата Наместете Сончоглед Шема Teacup Поставите Модерните Керам

Please wait...