0
clear
  • BF-12mm*15mm Слива спојка еластична спојка серво мотор спојка OD30 L42
  • -20%
  • -20%
BF-12mm*15mm Слива спојка еластична спојка серво мотор спојка OD30 L42

BF-12mm*15mm Слива спојка еластична спојка серво мотор спојка OD30 L42

DEN 256.32

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
12*15MM
Структура:
Тема Верзија

Производи во категоријата

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 6mmТочка Бр Спојка 5mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d2=6m

3pcs 8 x 14 mm флексибилни слива спојкаAnswer : ___________________________ Note : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, вна

LUPULLEY Челик Страната Спојка Ригидност Страната Плоча МеталВисока Цврстина Спојки За Ласерски 3 D Печатач

Предмет : 10x10 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x10 mmНадворешниот

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 4mmТочка Бр Спојка 6mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=4m

Предмет : 5x6 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 4mmТочка Бр Спојка 6.35mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 5x6 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6 mmНадво

4pcs / многу 6mm7mm флексибилни цевкиOD : 19mm Должина : 25mmИмаме и други видови : D19 L25 6x7D19 L25 4x10D19 L25 5x10 D19 L25 5x8 D19 L25 6.35x

Објект : 6.35x8 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 6.35x8 mmНад

Предмет : 8 mm x 10 милиметри Спојка CNC OD = 20 mm, L = 30 мм Флексибилни Слива Спојка Вратило СпојкаВратило : 8 x 10Над

Предмет : 5x6.35 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6.35 ммН

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : 8x8 D20 L25 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x8 mmНадворешниот Д

Предмет : 4x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1x

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 3мм 3ммТочка Бр Спојка 3mmx3mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=3мм

3pcs 8 x 15 mm флексибилни цевки(Забелешка : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, внатре дијаметар е од

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 10ммТочка Бр Спојка 6mmx10mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d

Предмет : 10x12 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x12 mmНадворешниот

Објект : 6.35x8 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 6.35x8 mmНадворешниот

Предмет : 8x12 D30 L42 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x12 mmНадворешниот

Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само висококвалитетни производи, разумна цена, но, исто така,

Предмет : 9x9 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Предмет : 8x10 D32 L40 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x10 mmНадворешниот

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 3ммТочка Бр Спојка 5mmx3mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d2=

Предмет : 5x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1x

Please wait...