0
clear
  • 15 МИЛИОНИ/многу 5M/roll 300 Led диоди се Тркалаат 3528 SMD LED Лента Црвена/Зелена/Блу/Бела/Жолта/RGB LED лента неонски флексибилна лента дома декорација
  • -20%
  • -20%
15 МИЛИОНИ/многу 5M/roll 300 Led диоди се Тркалаат 3528 SMD LED Лента Црвена/Зелена/Блу/Бела/Жолта/RGB LED лента неонски флексибилна лента дома декорација

15 МИЛИОНИ/многу 5M/roll 300 Led диоди се Тркалаат 3528 SMD LED Лента Црвена/Зелена/Блу/Бела/Жолта/RGB LED лента неонски флексибилна

DEN 864.00
DEN 821.00

Достапност
Производот е достапен

-0.76 /метар -17.75 /метар -1.05 /метар Не-водоотпорен IP22 LED Лента 3528 SMD 60leds/M 12 V 5 Meter/тркалаат Црвена/Зелена/Блу/Бела/RGB/Жолта
Спецификација : Боја : RGB,бела,топло бела,зелена,сина,црвена,жолта LED Type : 3528 PLCCSMD LED LED Кол : 300 LED Wattage : 4.8 w/m Должина : 5m/roll Вкупно wattage : 4.8x5 = 24w Водоотпорен : IP22 агол на Гледање : 120° Прозрачна Флукс : 600-700 Lumens/Метар Работи Влезен Напон : 12 VDC Работа Тековни/Метар : ~0.8 Работна Температура : -20° до 50° Возење Режим : Постојана Напон Големина : L(должина) 500cm (5 Meter) x W (ширина) 0.8 х Т (дебелина)0.25 cm Апликации : Широко се користи за Надворешни & Внатрешни декорации како дома, хотел, клубови, трговски центри, автомобили.. Широко се користат за автомобил и велосипед декорација, границата или контурата осветлување Популарно се применуваат во backlighting, сокриени осветлување, channel писмо осветлување, реклама знак осветлување, итен случај осветлување Декоративни светилки за партија, настани, емисии, изложби..

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Црвена, Жолта, Ладна Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Лента
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
50000
Водоотпорен:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
LED Чип Модел:
SMD3528
Напон:
12V
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
DC
Лента тип:
SMD
Потрошувачка на енергија (W/m):
11.52 W/m
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
led лента
Бренд Име:
Aixy
Спецификации (монистра светлина / m):
60pcs
Име:
3528 IP22 60leds Led Лента
Примена:
Во Затворен Простор Декорација
LED КОЛИЧИНА:
60leds/m
Водоотпорен:
IP22
Пакет:
15 милиони
превозот:
Бесплатен превозот
SKU:
LSTA
SMD:
3528

Производи во категоријата

по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО

5 M / 3528 / 300 LED Водоотпорен Еден LED Лента Светилка 12 V Топол Кул Бело SMD Лента Ленти За Таванот Контра Кабинет

Име на производ : LED 5050 лента(220 V,240 V), ПРЕДВОДЕНА Emitter Моќ : 14.8 W Прозрачна Флукс : 1080 LM / метар Боја : бела / то

Нови 100% DC 36 V 16.6 НА 600 W Универзална Прилагодливи Регулирани Префрлување Напојување Универзални AC влез /

Сите тип на 5050 4 во 1 RGBW лентаСпецификации : 1) Светлосен извор : SMD 5050 LED лента1) LED кол : 60leds / M2) Водоотпорен г

[DBF]5 M 5730 SMD LED Лента на Светлина,DC12 V 300 LED IP65 Водоотпорен 3000 / 6000 / 6500 K LED Лента на Светлина, 3 пати осветленост

На 20 милиони / многу DC 5 V Дигитални WS2812 LED Ленти изграденаво 2812 SMD 5050 RGB 30 Led диоди / m Со 30pixel / m 150 LED Водоотпо

метарSMD 5050 IP22 не Водоотпорен 240 LEDs LPD8806 24 IC Флексибилни RGB LED Ленти Светлина 48 LEDs / m DC 12 V бела ПХБ Карактери

Flex LED Неонски светлина 80leds / M led лента светлина Топло бела / кул бело / Р / G / B / RGB AC85265 V LED Неонски јаже светл

СпецификацијаLED Чип Модел : SMD2835Напон : 12 VМоќност : 120 WLED КОЛИЧИНА : 240 PCS / MПакување : 5m / ролнаВодоотпорен Д

Карактеристики на производот : Овој производ е нова генерација на меѓународната приказ осветлување тех

метарБесплатен Превозот 10m / многу 36 LEDs 12ic / m SMD5050 WS2801 LED Пиксели Лента Сон Боја DC 12 V IP67 цевка Водоотпорен RG

Функција : ЕЛ жица е тенка бакарна жица обложени во phosphor која зрачи со 360 степени непрекинат светлина ког

Карактеристики На Производот : 1 Врвен право 5050 SMD LED, висок интензитет и сигурност 2 Долг животен век 80,000

Се обрне внимание : Бела : Бела ПХБ Црна : Црна PCB IP20 : Не водоотпорен IP65 : Водоотпорен во Силиконски Слој IP6

1 LED количина : 100 КОМПЈУТЕРИ2 Напон : 220 V3 Работна Сила : 4 W / групи4 Доведе Материјал : ПВЦ транспарентен ли

Производ параметар : 1.Име : LED нето светлина за Божиќ декорација2 LED количина : 20 КОМПЈУТЕРИ3 Напон : 4.5 V (3 д

Напомена : сите led ленти се двојно FPC,Автентични 3 M лента и Злато жица внатрешноста на LED Чипови,Голема Гол

SK9822(Слични APA102) Smart led пиксели лента 1m / 5m,30 / 60 / 144 led диоди / пиксели / m ,IP20 / IP65 / IP67 ПОДАТОЦИ и ЧАСОВНИКОТ одд

0.76 / метар 17.75 / метар 1.05 / метарВбризгување на IP68 Водоотпорен LED Лента Светлина 300 LEDs / 5 M RGB / Бела Боја rgb le

Please wait...