0
clear
  • JSTOP 6pcs/set мини супер-светли led читање светилка t10 W5W Багажникот светло висок квалитет светилки 6000k 12VAC автомобил 4014SMD читање светилки
  • -20%
  • -20%
JSTOP 6pcs/set мини супер-светли led читање светилка t10 W5W Багажникот светло висок квалитет светилки 6000k 12VAC автомобил 4014SMD читање светилки

JSTOP 6pcs/set мини супер-светли led читање светилка t10 W5W Багажникот светло висок квалитет светилки 6000k 12VAC автомобил

DEN 814.56
DEN 603.00

Достапност
Производот е достапен


LED Type : 4014 SMD
LED П'ty : 15 КОМПЈУТЕРИ Led диоди
LED боја : Чиста бела
Приклучок тип : T10 W5 W 194
Напон : 12 VAC
Температура на бојата : 6000-6500 K
Прозрачна флукс : 200 - 250 LM
Животниот век : 50000 часа
6pcs/ set мини T10 читање светилка W5 W Внатрешни Светла T10 W5 W Багажникот светло 12 VAC LED сијалица T10 led 4014 SMD читање светлина * Ви се одговори на вашата порака или e-mail во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време). * Може да се плати со Money Bookers, Виза, Мастеркард, QIWI и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
* Вашата цел ќе биде предаден во рамките на истиот или следниот работен ден по уплатата се бришат, освен ако не се лоши временски услови или неконтролирана состојба.
* Купувачот треба да се плаќаат увозни давачки и царинската наплаќаат доколку постои каква било.
* Време на испорака зависи од дестинации и други фактори. Предмети се испраќаат од Кина користење Државата Пост Воздух Mail, која достигнува повеќето земји во рок од 15 до 30 дена. Некои држави или области може да потрае и до 25 - 45 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).
* Општо земено, ние обезбедуваме 3 месеци гаранција за сите предмети од датумот на породување, освен ако не е посебен извештај.
* Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датумот на породување.
* Само неисправни предмет може да бидат понудени на берза или замена.
* Ве молиме бидете сигурни да го задржи оригиналното пакување за да се вратат.
* Купувачот треба да го плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.
* Вашето задоволство е наша цел и задоволство. Па вашите позитивни повратни информации е многу, многу важно за нас. Ако било незадоволство со нашите производи или услуги, НЕ контактирате прво. Но, ве молам не само да го оценувате ни негативни / неутрален повратни информации. Ние ќе биде многу мило да ви помогне со било каков проблем се додека не се задоволни.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела, Топло Бела
Бренд Име:
JSTOP
Wattage:
1.6W
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.04kg
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
JST10WG-15SMD-4014
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
200-250LM
Тип На Светилка:
LED светлата за читање
боја:
бело / црвено / bule / Топло бела / Кристално синото
Напон:
12VAC
Температура На Боја:
6000-6500k
Извор На Светлина:
4014SMD
кодот на производот:
JST10WG-15SMD-4014
Работен век:
50000 часа
Грло:
t10 w5w 194
Lumens:
200-250LM
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла

Производи во категоријата

Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Т

Pls се разбере.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време Ве молиме проверете со вашиот з

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Производ во Боја : Видете Слики светла Боја : Бела

10 парчиња Автомобил Оптоварување Страна Светло Бела LED КОЧАН 6 SMD T10 Царинење Крушка Светилка Авто Извор

Опис На Производот : LED type : 4014 LEDУпотреба : Вратата светла, Над главата светла, Ракавица кутија светлина, с

Опис На Производот : 1 Напон : 1030 VDC2 Моќност : 32 W3 Извори на светло : 8modules led(4led секој модул, 40 PCS Gen III 1 Watt вече

1 Напон : 10 V30 V DC 2 Моќност : 6 W 3 Извори на светло : вкупно 6pcs Супер LED ( 1 Watt секој LED светло) 5 11 флеш моделот се

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина Ние се фоку

10 Pcs T10 9 SMD 5050 CANBsmd DC 12 V Грешка Слободни 9led 194 168 192 W5 W Автомобил LED Светло Внатрешни работи Светилки Оптовар

10 парчиња ЛЕР / Авто LED 3528 супер светло / T10 3528 28 SMD Автомобил LED / автомобил светла / Авто светлина / T10 W5 W 194 168

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е

Ве молиме слободно да ни email. Ние сме добредојдени и среќен ако имате било какви прашања, проблеми или пр

Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се соберат Со 18 SMD Led диоди, ултра осветлено

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

Производ модел : JSPY21 W66 SMD2016 годинаLED Type : 2016 SMDLED П'ty : КОМПЈУТЕРИ 66 Led диодиLED боја : ЖолтаПриклучок тип : BAU15 S

Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Делови Име : Rearview огле

XСВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина...

12 V 11 W Автомобил Копија Обратна Кочница Опашка Светлина Светилка 1156 BA15 S P21 W S25 КОЧАН Led Чип Сијалица Со Пр

Карактеристики : Светлината монистра : Високомоќ 33 SMD 5630 чипови, висока светла ЛЕПредност : 360 степени сја

Едноставна Plug and Play Лесна инсталација, директна замена со ОЕМ квалитет и fitment, plug and play, брза размена на ин

1156 BA15 S P21 W R5 W 1250 LM LED Сијалица Автомобил Магла Светлина Опашка Возење Светилка светилки drl Ден Runnight Обрат

2 парчиња 6 SMD Luxeon ZES Чип 80 W Супер Автомобил Светла Автоматски се Претвори Сигнал LED BA15 S P21 W 1156 CANBДен Светли

2x Светла бела LED SMD Табличка светла за Hyundai Tuscani купе 20012008Пар на Супер Бела грешка слободни SMD LED Табличка С

Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета...

Please wait...