0
clear
  • YAOPEI Оригинални Воздух Условен Притисок Сензор 2CP55-1 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039AB, 5174039AB
  • -20%
  • -20%
YAOPEI Оригинални Воздух Условен Притисок Сензор 2CP55-1 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039AB, 5174039AB

YAOPEI Оригинални Воздух Условен Притисок Сензор 2CP55-1 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039AB, 5174039AB

DEN 1238.40
DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP55-1 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 AB
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Кон својствата

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Повторливост:
1

Производи во категоријата

Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест Објектите се оправд

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.Превозот и и

Притисок Switch Притисок Valva Трансдуцерот Притисок на Маслото се Префрлите на Гориво Притисок Сензор Дел б

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

6 L 1598 CC 98 Cu.исто така, ве молиме да не информирате на вести.6 L 1598 CC 98 Cu.ако стоката е различно твое или оштет

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Внесувањето Воздух МАПАТА Сензор 71714218 71718233 71718678 За Fiat Panda Brava Браво Мареа Palio Multipla Punto Doblo Stilo сиена ја 1.6 16 V

Гаранција : 1 година гаранција0261230044 / 1119939 / 1439900 / 1 S7 A9 F479 AB / 1 S7 A9 F479 AC / 30658184 / 31251242 / 4 S4 Z9 F479 AAЗа ФОРД З

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pl

Состојба : Висок Квалитет , Бренднови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на С

Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани...

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверет

НОВА Високо Квалитетна Нафта Ниво Сензор За Ауди А3 А4 A6 A8 TT Q7 06 E907660 94860615000 06 E 907 660Fitment Детал на сликатаДоб

Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст E спецификации!!!!!МНОГУ ВАЖНО!

Можете исто така да одберете да ги имате заменаУвозни Давачки : треба да проверите со вашиот царинската

П) Може да понуди најдобри цени?Да, ние би сакале да им понудиме на нашите клиенти со најдобри цени, бидеј

OE БР : 04727392 AA / 04727392 ADДобредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила

Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 12 дена(од понеделник до петок

Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана.П) Што за квалитет проблем?Нашите производи се неопходн

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 37830PLZD00 0281002487

0 L 1972 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 19972001 За Хонда Вовед 2 ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и

Пие И Време На Испорака1.Ние брод во светот2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се ос

6 2005 / 042015 / 12 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Фокус II Stufenheck DA_ 1.6 2004 / 112015 / 12 1596 кзм, 74 KW, 100 PS Фокус II Kombi DA_ 1.3 јас 2002 / 082008 / 11 1299 кз

Please wait...