0
clear
  • 1 пар 5x100mm/5x112mm палка HubCentric Тркала Изолација 12mm дебелина 57.1 mm центар создаден
  • -20%
  • -20%
1 пар 5x100mm/5x112mm палка HubCentric Тркала Изолација 12mm дебелина 57.1 mm центар создаден

1 пар 5x100mm/5x112mm палка HubCentric Тркала Изолација 12mm дебелина 57.1 mm центар создаден

DEN 1021.92

Достапност
Производот е достапен


Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,
на cusoms можат да го проверат тоа, сите такса за дозволи од страна на купувачот.
Една пара (2) на нови палка тркала hubcentric изолација
(оваа аукција е за 2 Hubcentric Изолација , слика слика што ќе се прикажува да се користи за опис и референтни само, вистински објект изгледот може да се разликува со дебелина )
Топ моделот : 5x100 MM/5x112
Дебелина : 12 MM
Центар понесе : 57.1 MM
*** Специјални Забелешки ***
Ако вашиот центар stubs' должина е повеќе од адаптери' дебелина, можеби ќе треба да го земјата надолу центар studs, така што вашите тркала можат да седат рамна на адаптери.
Ние само guarentee дека ќе добиете објект како што е опишано во нашата листата(s). Сепак, ние не може да guarentee на fitment на секое возило. Тоа е крајот на корисниците' одговорноста да го осигура овој објект е точниот производ за вашите тркала. Ве молиме ни e-mail ако не сте сигурни, па ние може да ви помогне да го дознаам.
Превозот :
Имаме еден магацин во кина и оној во САД,па ние ќе брод од двете локации според пописот ниво.
Врати/Политика За Наплата :
Ние сакаме да се обезбеди на нашите клиенти со највисок задоволство. Ако не сте задоволни со нашите производи, ние ќе кредитна вашите пари назад минус превозот цена.
Барање мора да се направи во рок од 7 дена по добивањето на објектот.
Наплата ќе се даде откако ќе се добие производ и потврди нема исчезнати делови.
25% ре-порибување на плаќање ќе се наплаќа за враќање на објектот.
Купувачот е одговорно за превозот на трошоците за враќање или размена.

Кон својствата

Број На Модел На:
WS
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
IPW

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавницаАко сакате други големина центар прстени,ве молиме контактирајте ку

2 парчиња Силиконски Воздушен Вентил Матични Кал Чувари Одговара За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Нечистотија

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Важно Превозот Прашање : Ние нудиме бесплатен превозот секојдневниот ПонСаб(710 работни дена за испорака

4 PC Хром Автомобил Стил и Прибор за Тркала вентилот на Гумата Капи Матични Воздух за Волкот главата Вели

Еден сет : 2 парчиња2.Возило и Тркала PCD(Топ Модел) : 4×1004 Инсталирај гуми / тркала Да се биде во можност да с

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.Ако не можете да се исходо

*Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по Зачувам плаќање дозвола(освен недела и празници)...

За 20152017 Sonata (не одговара sonata хибрид) За 20152017 Tucson За 20142017 Hyundai I20(GB / IB) За 20152016 ix35(TL) За 2017 Creta За Tucson TLE 1.6 AWD 2015 /

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Важно Превозот Прашање : Ние нудиме бесплатен превозот секојдневниот ПонСаб(710 работни дена за испорака

4pcs Сосема Нов Палка 4 Повлечи 12*1.5 Studs Тркала Изолација Адаптери За Peugeot 206 / 207 / 3008 / 307 / 308 / 406 / 408Карактерис

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Нашата цел е задоволството на клиентите!7.

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и с

Барањето за ВраќањеВе молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!Ние одржување н

Добредојдовте на нашата продавницаВе молиме запишете го големинаили контактирајте го продавачот да ја

Автомобил Цевки Тркала вентилот на Гумата Матични Rim ТопвоW / Прашина Капа Алуминиум JUN27_25Ова е со Висок к

Увозни давачки, даноци, придонеси или други царински давачки ќе бидат собрани од страна на превозот ком

Тркала Центар Оддалечиме Прстени OD=66.6 mm ID=57.1 мм Алуминиумска Легура Спецификации : Име на Производ : 66.6 д

Добредојдовте на нашата продавницаВе молиме запишете го големинаили контактирајте го продавачот да ја

Купувачот треба да си дозволат тарифа, кога стоката се дојде до дестинацијата,на cusoms можат да го провера

Please wait...