0
clear
  • DIMUSI 2017 Нови Mens Поло Маица Лажни Џеб Тренд Тенок Одговара Кратко Sleeve 95%памук Поло Mens Облека Лето Мажите Поло Маица 5XL
  • -20%
  • -20%
DIMUSI 2017 Нови Mens Поло Маица Лажни Џеб Тренд Тенок Одговара Кратко Sleeve 95%памук Поло Mens Облека Лето Мажите Поло Маица 5XL

DIMUSI 2017 Нови Mens Поло Маица Лажни Џеб Тренд Тенок Одговара Кратко Sleeve 95%памук Поло Mens Облека Лето Мажите Поло Маица

DEN 623.52
DEN 567.00

Достапност
Производот е достапен


Кинески ГОЛЕМИНА ВОВЕД
Азија=САД/ЕУ
Големина на Врвот Должина Биста Рамо M=XS 65.5 cm
( 25.8 инчи) 96 см
( 37.8 инчи) 43 см
( 16.9 инчи) L=S 67 cm
( 26.4 инчи) 100 cm
( 39.4 инчи) 44 cm
( 17.3 инчи) XL=M 68.5 cm
( 27 инчи) 104 cm
( 40.9 инчи) 45 cm
( 17.7 инчи) 2 XL=L 70 см
( 27.6 инчи) 108 см
( 42.5 инчи) 46 см
( 18.1 инчи) 3 XL=XL 71.5 cm
( 28.1 инчи) 112 cm
( 44.1 инчи) 47 cm
( 18.5 инчи) 4 XL=XXL 73 cm
( 28.7 инчи) 116 см
( 45.7 инчи) 48 см
( 18.9 инчи) 5 XL=3 XL 74.5 cm
( 29.3 инчи) 120 см
( 47.2 инчи) 49 cm
( 19.3 инчи)
Нашата големина е Кинески големина, обично се помали од НАС/EUR Големина
Ако не сте сигурни, ве молиме изберете во зависност од големината табела
DIMUSI 2017 Нови Mens Поло Маица Лажни Џеб Тренд Тенок Одговара Кратко Sleeve 95%памук Поло Mens Облека Лето Мажите Поло Маица 5 XL

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Тенок
Материјал:
Памук
Бренд Име:
DIMUSI
Стил:
Англија Стил
Боја Стил:
Цврста
Функција:
Анти-Pilling
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
SKU:
YA109

Производи во категоријата

Liseaven Мажите Кратко Sleeve Поло Кошула, Црна Camisa Памук Polo Shirt Бренд Мажите Блузи & Tees ОблекаОбјектот ќе биде п

Рамо Градите Должина на Телесна Висина и Телесна Тежина(kg) XS 88 41 63 156165 под 50 S 42.5 94 66 161170 5060 М 44 98 69 166175 6070 L 45.

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 12 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАН

Единица мерка : cm Големина Табелата може да се 13cm разлика, 1 инч = 2.54 см, 1cm = 0.39 инчен answer : ___________________________ Note

Рамо Градите Должина на Телесна Висина и Телесна Тежина(kg) XS 88 41 63 156165 под 50 S 42.5 94 66 161170 5060 М 44 98 69 166175 6070 L 45.

100% Чешлани Прстен Откачи Памук Двојно Пике Поврзана. Contoured Велт Јака И Ракави. Валани Напред Topstitched Рамо.

ЏЕК CORDEE 2018 Поло Маица Мажите Памук Долг Ракав Поло Маици Чисто Машки Кошули Camisa Polos Плус Големина Цврсти

>>ЗА НАС LUYZJZEN е нов моден бренд на Aliexpress Наша цел е да стане еден од најпознатите луксузни брендови...

ЗА ГОЛЕМИНАТА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2, Ако се

Дизајнер зборови Ние само го избере најдобриот ткаенина, со илјадници се обидува и да го направите најд

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Нашата големина е стандард Евроголемина ,ве молиме проверете ја големината та

2017 Нови Класичен Mens Поло Маици Долг Ракав Пролет Мажите 's Shirt Брендови Camisa Поло Masculina Плус Големина 6 XL 7 XL

Мажите Поло Маица 2018 Лето Мажите Бизнис Секојдневен Дише Бела Шарени Краток Ракав Поло Кошула Чиста Пам

modname=ckeditor Големина Рамо Градите Ракав Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен М 44 17.32 100 39.37 20 7.87 68 26.77 L 46 18.11

ГОЛЕМИНА(CM) Должина Биста Рамо Ракав S 60.0 94.0 39.0 53.0 М 65.0 100.0 44.0 59.0 L 68.0 106.0 47.0 61.0 XL 70.0 110.0 49.0 62.0 2 XL 73.0 114.0 52.0 64.0 3 XL

2017 бренд Лето стил Мажите 's Редовни Тенок Lapel Везени Поло Маици памучни мажите секојдневен блузи tees чове

Answer : ___________________________ Note : Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина ,

Ние ги користиме Азија големина,обично 1 димензии помали од НАС / Европски големина.Ве молиме следете ги

Please wait...