0
clear
  • Лето Есен Жените Мода Обичните Фустани О-вратот Лабава Облека Мека Памучна Жените се Облекуваат Макси Фустан
  • -20%
  • -20%
Лето Есен Жените Мода Обичните Фустани О-вратот Лабава Облека Мека Памучна Жените се Облекуваат Макси Фустан

Лето Есен Жените Мода Обичните Фустани О-вратот Лабава Облека Мека Памучна Жените се Облекуваат Макси Фустан

DEN 1831.68

Достапност
Производот е достапен


Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
2016 Лето Есен Жените Мода Обичните Фустани О-вратот Лабава Облека Мека Памучна Жените се Облекуваат Макси Фустан
Големина Информации
биста 210cm, length97cm .
Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за мерење
(Единица : cm, 1 инч= 2.54 см, 1 cm= 0.39 инчи)
Производ Детали

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Свила
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Beading
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Силуета:
Бал
Број На Модел На:
A144
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Производи во категоријата

Mferlier Жена Есен, Лето Цветни Фустан О Вратот Долг Ракав Pleated Половината Жени Домот Лабава Памук Долг Фуст

$ДОЛАРИ 17.98$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ, 15.98$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ 13.98$ДОЛАРИ 13.98$ДОЛАРИ 16.98ГолеминаМОДЕЛ ШОУ$ДОЛАРИ 10.92$11.

Ви благодариме Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никак

Децата Девојки Божиќ Облечи Облека Бебе Девојки Цвеќиња Туту Фустан Топката Наметки Деца Партијата Бож

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот,значи, ако можете да ја остав

ПРОИЗВОДСТВО ОПИС Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга к

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГолемина / cmДолжинаБистаПоловинатаSleeveS129907640М130948041L131988442XL1321028843Ве молиме овозможи 24

Познатата Марка На Hangzhou, Кина.ВОА Дизајнер вели Во профилот на профилот меѓу arched начин да облагородувањ

Материјал : памук+полиестерБоја : како на сликата шоуДебелина : тенок за есен пролетТкаенина Еластичнос

Почитувани ве Молам, ве молиме Проверете Подолу Големини Детали Внимателно Пред да Конкурираат на Голе

превозот : 1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од Е

Бренд ПозадинаKIWORLDS е во комбинација со деца и светот, која била изградена од страна на Hilarie Тсао.Таа беше

Мерење Во CM Големина Биста Половината Должина S 7486 6476 81 M 7890 6880 82 L 8294 7284 83 XL 8698 7688 84Мерење Во Инчи Големина

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !2016 лето модели печатење тенок дел длабоко V апстракт лабава лен вест

Please wait...