0
clear
  • 6 Големини Романтична Дизајн Божиќ Украси Топката Транспарентен Може да се Отвори Пластични Божиќ Јасно жезло на шут Украс Подарок MCC006
  • -20%
  • -20%
6 Големини Романтична Дизајн Божиќ Украси Топката Транспарентен Може да се Отвори Пластични Божиќ Јасно жезло на шут Украс Подарок MCC006

6 Големини Романтична Дизајн Божиќ Украси Топката Транспарентен Може да се Отвори Пластични Божиќ Јасно жезло на шут Украс Подарок

DEN 916.80

Достапност
Производот е достапен


6 Големини Романтична Дизајн Божиќ Украси Топката Транспарентен Може да се Отвори Пластични Божиќ Јасно жезло на шут Украс Подарок MCC006
ПРЕДМЕТ : БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА
ОЕМ : ACCEPT
ГОЛЕМИНА : 4.5 CM/5 CM/6 CM/8 CM/10СМ/12 CM
КОЛИЧИНА : 10 PCS/МНОГУ
МАТЕРИЈАЛ : АКРИЛИК
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА : ОБИЧНО ОЕМ 3~5 ДЕНА И НОРМАЛНА ГОЛЕМИНА 2 РАБОТНИ ДЕНА

Кон својствата

боја:
Јасно
Топка Со Дијаметар Од:
12cm, 6cm, 8cm, 5cm, 10cm, 45MM
Број На Модел На:
MCC006
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
10pcs
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација
боја:
Јасно
Материјал:
Акрилик
Шема:
Тркалезна/Топка
Големина:
4.5CM/5CM/6CM/8CM/10CM/12CM
божиќ декорација :
Божиќ Подарок
Дедо Мраз:
божиќ топки

Производи во категоријата

транспарентен може да се отвори Пластични Божиќ Јасно топката Романтична Дизајн Божиќ Украси / Прозор

Почитувани Купувачи,Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации,сте задоволни сонашите производи,

24pcs / set Божиќ Топки Чиста Боја Сјајот Baubles Елка Украсни Топки Божиќ Божиќ Виси Украси Обезбедува Пад на П

Име : transperent пластична кутијаГолемина : 70 x 90 mmMetairal : пластикаИспорака : 1 lot = 10 pcПакување : 10 pc иста големина

4 Парчиња Дрво Божиќ Божиќ Воз Декорација Оркестарот Подарок Спецификации : 100% сосема нов и висок квалит

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса...

транспарентен може да се отвори Пластични Божиќ Јасно топката Романтична Дизајн Божиќ Украси / Прозор

Сосема Нов!Најдобриот подарок за вашите пријатели,вашето семејство.Погодна за декорација во хотел,рест

Бесплатна испорака 500pcs 18650 позитивни и негативни еден контакт пролет плочаОвие се 250 парови на батерија

Се истакна : внатрешните работи на топката, не се вклучени! Секој pendant ќе биде со 20cm лента( боја е по случа

2 ПАРЧИЊА 12cm Бела Полистирен Пена Топки За Божиќ Партија Моделирање DIY Декоративен Занает Меур Топката П

Ние, исто така може да се направи според сликата или потсмеваат до дизајн ќе обезбеди, ве молиме потврде

Секој украс мерки 100mm Има топката декорирање на вашиот сопствен украси Јасно лесна пластични Божиќ топк

8cm Светлина Насликана на Дрво Божиќ Топки Божиќ Декорација за Дома Ресторан, Хотел Божиќ Дрво Оркестаро

8cm Транспарентен Божиќ Топки со Украси Внатре Snowhouse Цвет Божиќ Дрво Декорација за Дома Ресторан, ХотелИм

Please wait...