0
clear
  • Трговија на големо Свадба Партија Материјали Божиќ Вљубените Прослава Подарок Домот Романтична Swan Бонбони Кутија Услуги Декорација
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо Свадба Партија Материјали Божиќ Вљубените Прослава Подарок Домот Романтична Swan Бонбони Кутија Услуги Декорација

Трговија на големо Свадба Партија Материјали Божиќ Вљубените Прослава Подарок Домот Романтична Swan Бонбони Кутија Услуги Декорација

DEN 22320.00

Достапност
Производот е достапен

Трговија на големо Свадба Партија Материјали Божиќ Вљубените Прослава Подарок Домот Романтична Swan Бонбони Кутија Услуги Декорација Swan Свадба Корист Кутија Бонбони Слатка Носителот Подарок Кутија 100% Сосема нов и висок квалитет на Домот Swan Стил Материјал : Акрил + Пластика големина : 7.5 X3.6 X7.2 CM Пополни со вашите омилени бонбони за да се направи една симпатична изненадување кутија за вашите гости

Кон својствата

Повод:
Денот на мајката,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Срцето,Цртан филм животинско
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
GF57
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Mfg Серија Број:
Хаваи Серија
Големина:
7.5*3.6*7.2

Производи во категоријата

големина : 18x21cmеден сет вклучуваат 1 кеси и 1 налепници еден сет9 поставува = 3 стил*3 групи

100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : пластична кеса Материјал : пластични Боја : проѕирна

СпецификацијаГолем Кафеава пакување на храна cupcake кутии 8,Kraft хартија свадба фаворизира подарок торта х

Драги пријатели,Ние исто така имаат големини на ова поле како што следува,можете да кликнете на големин

Спецификација Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачиња пека

Овие симпатична малата кофи се совршени за градината или на плажа свадба Пополни ги со традиционалните

50pcs за Еднократна употреба kraft хартија Пржени Пилешки Крила Пуканки Десерт складирање Кутија takeout кутиј

Материјал : КартонОбјектот Големина : 6cm x 6cm x 6cm (Должина x Ширина x Висина)Пакет Содржина : 50pcs / многуAnswer : __

500pcs / многу Macarons кутија на чоколадо пакување кутија печива, колачи cookie кутија од 12 таблети

6pcs / lbag Спајдермен Бонбони Кутија Цртан филм Тема Партија За Деца / Момчиња Среќен Роденден Декорација Т

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! Гроздобер Хартија Кутија за Пакување Златни Метални Под

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX

Вкупна големина : Младоженецот големина : 5.8 cm*3.8 cm*9.8 cmНевестата големина : 5.8 cm*3.8 cm*8.5 cm1cm=0.394 инчен 1inch=2.94 cmб

Димензија : 4.8 cm*4.8 cmМатеријал : Лепило НалепницаТоа е mained користи во кутии, Компјутерски додатоци, електр

Висок Квалитет 100pcs / многу 20.1*11.1*5.CM мода 12 lattices чоколадо пакување кутија Бесплатен превозотИме : чоколад

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПовеќе За ПроизводотСАД $ 16.5 / ЦенаСАД $ 24.5 / ЦенаСАД $ 13 / ЦенаСАД $ 18.5 /

Пакет : 50 компјутери на услуги кутија,други декоративни предмети што не се вклучениГолемина на : 7.5*3.5*9.6 с

ласерски сече 6*6cm кралска сина слободни логото свадба корист бонбони кутија со слободни лентаСовршен з

100pcs / многу 7x9 cm Мали Organza Drawstring Торбичка, Накит Пакување Drawstring Торба, 20 Боја Опции трговија на Големо Бесп

мали стаклени тегли со Дрво капак 18*40*7mm 5ml Мини празни стаклени шишиња од стакло шишенцето 100pcs / многу Бе

500pcs Фолија Cookie Хартиени Кеси Девојка Момче Бебе Туш Металик Златно / Сребрена Бонбони Вклучена Goody Кеси

Please wait...