0
clear
  • 4Pcs/Set Китови Нож Scraper на Ножот 2 За 2.5 3 4 Јаглероден Челик Пластична Рачка Scraper Лопата Ѕид Малтерисување Нож Рака алатки
  • -20%
  • -20%
4Pcs/Set Китови Нож Scraper на Ножот 2 За 2.5 3 4 Јаглероден Челик Пластична Рачка Scraper Лопата Ѕид Малтерисување Нож Рака алатки

4Pcs/Set Китови Нож Scraper на Ножот 2 За 2.5 3 4 Јаглероден Челик Пластична Рачка Scraper Лопата Ѕид Малтерисување Нож Рака

DEN 671.52
DEN 403.00

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Карактеристики :
Квалитет на јаглероден челик китови нож, дебели нож, флексибилни, и не се деформирани
Големи се справи, удобност, контрола, без замор
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

DIY Материјали:
Боја & Украсување
Рачка Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
PG2-4
antirust:
Yes
Количина:
4pcs
Должина На Ножот:
92/95/95/95mm
Blabe Ширина:
2 за 2.5 3 4
Се Справи Со Должина:
105mm
вкупна должина:
197/200/200/200mm
Тежина:
220g
кодот:
40-PGYHD2-4

Производи во категоријата

2 инчен ролери четка4 инчен ролери четка6 инчен ролери четка8 инчен ролери четка10 инчен ролери четка20 инч

Please wait...