0
clear
  • Едноставна Ѕид-монтирани вшмукување чаша жилет рек Складирање Рек Носители организација Ѕид Кука Крпа за бања прибор
  • -20%
  • -20%
Едноставна Ѕид-монтирани вшмукување чаша жилет рек Складирање Рек Носители организација Ѕид Кука Крпа за бања прибор

Едноставна Ѕид-монтирани вшмукување чаша жилет рек Складирање Рек Носители организација Ѕид Кука Крпа за бања прибор

DEN 239.04
DEN 225.00

Достапност
Производот е достапен


Едноставна Ѕид-монтирани вшмукување чаша жилет рек Складирање Рек Носители организација Ѕид Кука Крпа за бања прибор
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Со Cupula, лесно цицање на ѕид или маса врвот.
Од суштинско значење utensil во Бањата.
Направени од издржлив и нетоксичен материјал.
Спецификации :
Материјал : Не-токсични PP и Гума
Боја : Сина
Функција : Подарок за Бања
Димензии : 5cm * 4.5 cm
Пакет Се Вклучени :
1 * Хлапак носител (со Исклучок на бричење)
Сноси најголема тежина ограничување 2 кг
Правилна употреба :
Примена : можат да бидат применети на било каква мазна плочки и стакло, исто така, може да се применат за да се мрзнување стакло, мат плочка или латекс ѕид со помош на помошни филм, ги чисти ѕидовите
1. На вшмукување чаша се става во врела вода 1 минута, а потоа adsorbed на ѕидот,
2. Или беше подеднакво обложени со белка од јајце на задниот ѕид, а потоа сушени адсорпција, тоа ќе биде многу силен
Здраво, драги пријатели,
ние работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.
Различни Монитор, бојата може да има разлика, Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики.
и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Здраво, Пријатели, повеќе изненадување се чека за вас. Ве молиме кликнете на линкот наскоро.

Кон својствата

Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Силикони
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
miao-537
Применливи Простор:
Бања
Употреба:
Хлапак носителот
Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Употреба:
хлапак
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Име на производ:
Куките
Број На Модел На:
бања прибор
За животната средина:
Кујна, спална соба, бања, трпезарија, итн.
е - прилагодена:
Yes
боја:
Сина
Објектот:
Чување На Носителите На
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено

Производи во категоријата

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

За НАС : Ова е COS Професионална Снабдувач.Ние ќе ги нудиме на големо и мало во светот Ако сте веледрогериј

содржи : Грб + здолниште + вратоврскаТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облеч

1)Дизајн со Двојна кука и јамка fastener на назад.2)Вграден во пена памук, ефикасно заштита на лактите и колен

Превозот : Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор)...

Добредојдовте во продавницание сме посветени на Обезбедување на Најдобри производи и Услуги,бренд вод

Монитор за Goldway UT4000 F Spo2 Сензор Кабел,Возрасни Прст Клип тип,ментална 5pinКомпатибилни модели : 1...

Велосипедот Shes Покрие Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен Велосипедизам Чевли Покрие Рефлексивни Ко

Германски СВАТ Тактички МО M35 Челик Airsoft Шлем OD мотоцикл шлемОБЈЕКТОТ КАРАКТЕРИСТИКИ : Реплика полна гол

Please wait...