0
clear
  • BF 5mm*12mm Слива спојка еластична спојка серво мотор спојка OD25 L30
  • -20%
  • -20%
BF 5mm*12mm Слива спојка еластична спојка серво мотор спојка OD25 L30

BF 5mm*12mm Слива спојка еластична спојка серво мотор спојка OD25 L30

DEN 222.72

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
VIDONIA
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Флексибилен или Цврсти:
Флексибилен
Број На Модел На:
5*12mm
Структура:
Тема Верзија

Производи во категоријата

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 3ммТочка Бр Спојка 5mmx3mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d2=

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 6mmТочка Бр Спојка 5mmx6mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d2=6m

3pcs 8 x 15 mm флексибилни цевки(Забелешка : стандардна должина е 35mm,со дијаметар е 30мм, внатре дијаметар е од

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6.35 mm 4mmТочка Бр Спојка 6.35mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6.

Предмет : 8x10 D25 L30 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x10 mmНадв

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 5mm 10ммТочка Бр Спојка 5mmx10mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=5mm,d

4pcs / многу 6mm7mm флексибилни цевкиOD : 19mm Должина : 25mmИмаме и други видови : D19 L25 6x7D19 L25 4x10D19 L25 5x10 D19 L25 5x8 D19 L25 6.35x

Предмет : 5x6 D18 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6 mmНадво

Предмет : 9x9 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 4mmТочка Бр Спојка 6mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=4m

Име На Производ Спојка Spider Материјал Уретан Petal Број 6 Понесе Дијаметар (Прибл.) 19mm / 3 / 4"(0.748") Надворешен

Објект : 6.35x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1

Предмет : 5x6 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2

Замена / Exchange / Наплата : Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето Купувачот треб

Пакетот вклучува : 1pc 8*10мм спојка ОписМатеријал : Алуминиум ЛегураВкупна Должина : 25mmНадворешниот Дијам

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 4mm 4mmТочка Бр Спојка 4mmx4mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=4mm,d2=4m

Флексибилни Вратило Спојка Спојка 6mm 7mmТочка Бр Спојка 6mmx7mmМатеријал : АлуминиумГлавни димензии : d1=6mm,d2=7m

Предмет : 5x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1x

Предмет : 10x10 D25 L30 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 10x10 mmНадворешниот

Предмет : 4x6.35 D20 L25 BF Серија Алуминиум Полиуретан Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1x

Предмет : 5x6.35 D20 L25 др Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка Енкодер CNC Stepper Моторd1xd2 : 5x6.35 ммН

Ние секогаш ќе напори за да се обезбеди не само висококвалитетни производи, разумна цена, но, исто така,

Предмет : 8x8 D20 L25 BR Серија Алуминиум Флексибилни Цевки Вратило Спојка CNC Stepper Моторd1xd2 : 8x8 mmНадворешниот Д

Please wait...