0
clear
  • 15.5 CM*12CM Овозможува да се Оди на Риболов Винил Автомобил Decal Налепница Автомобил Налепници Мотоцикл Украсување Налепници Црна Или Sliver C8-0127
  • -20%
  • -20%
15.5 CM*12CM Овозможува да се Оди на Риболов Винил Автомобил Decal Налепница Автомобил Налепници Мотоцикл Украсување Налепници Црна Или Sliver C8-0127

15.5 CM*12CM Овозможува да се Оди на Риболов Винил Автомобил Decal Налепница Автомобил Налепници Мотоцикл Украсување Налепници

DEN 97.92
DEN 58.00

Достапност
Производот е достапен


15.5 CM*12 CM Овозможува да се Оди на Риболов Винил Автомобил Decal Налепница Автомобил Налепници Мотоцикл Украсување Налепници Црна Или Sliver C8-0127
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Бидејќи фокус, па професионални

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0127
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Животните
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница

Производи во категоријата

9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3.Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите М

3 D AWD Значка Амблем Налепница Decal Одговара за Автомобили Auto Сите Тркала SUV Off Road Џип ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПР

Карактеристика 4 : цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

modname=ckeditorголемина : S12cm*6cm големина : M 15cm*8cm големина : L20cm*11cm Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ го

Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига Ве молиме оставете позитивни

15.9 cm*15.9 cm Симпатична Куче на Животните Винил Автомобил Додатоци Оркестарот Налепници Црна / Сребрена S3594

Тоа може да се тресат главата1,2,3,4,5 како да неколку броеви, ве молиме да ни даде порака !!1,2,3,4,5 како да неко

net / zhcn и / / global.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии Набавната цена е помалку од $ 5 п

Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци Ние САМО

1.52x15m ПВЦ PPF (ПВЦ БОЈА ЗАШТИТА ФИЛМ СО Антинула и самопоправка функција )

Карактеристика 4 : цртичка душеци за автомобилиКарактеристика 5 : лепливи душеци за автомобил цртичкаВа

30 Метри Хром Злато Сребро Црвена Сина Огледало Винил со Меур Воздух Ослободување DIY Заврши Лист Филм Авт

18.7 cm*11.3 cm Јога Медитација Центар Дрво Будизмот Винил Автомобил Налепница Црна / Сребрена S35931Овој произв

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Важно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое првАвто Табла Покрие детали : 1* Полиестер авто таб

Карактеристика 5 : За автомобил контролната таблаВажно вид потсетник : потврди сликата е иста како твое

Карактеристики : Тоа е замена на дел за вашата антена, тоа може да ја зголеми јачината на сигналот и да се

5310366284274332 Додатоци за Peugeot 2008 парче парче парче парче парче парче метар парче парче парче парче парчеМат

5310366284274064 Додатоци За Ford Fiesta Ecosport парче парче метар парче парче парче парче парче парче парче парче парч

13.4 cm*19.6 cm Џокер Jared Leto Мода АвтомобилСтил Автомобил Додатоци Автомобил Налепница Винил Црна / Сребрена S36

Име на производ : ВИП тело логотоПроизвод големина : 7.3*2.1 CMПрименливи модели : GeneralПроизвод инсталација :

Please wait...