0
clear
  • Мешани поставите 6yards/многу широк 5cm-7cm Ткаени Жакард Лента paisley Геометриски дизајн завеса и облека додаток МИКС-1210
  • -20%
  • -20%
Мешани поставите 6yards/многу широк 5cm-7cm Ткаени Жакард Лента paisley Геометриски дизајн завеса и облека додаток МИКС-1210

Мешани поставите 6yards/многу широк 5cm-7cm Ткаени Жакард Лента paisley Геометриски дизајн завеса и облека додаток МИКС-1210

DEN 331.20
DEN 305.00

Достапност
Производот е достапен


3 бои,секој бои 2 метри ,вкупно е 6yards/многу
1 двор=0.91 метар
Материјал : полиестер
Бендот ширина : 5cm-7cm
за повеќе Дворови , ве молиме контактирајте ме.
@ Нашата продавница сите производи се користи прирачникот за мерење, таму ќе биде одредена грешка, ако умот по клиент ве молиме да се разгледа купување или немојте да се купи
@Ако сте во потрага за една специфична точка сте виделе некаде ве молам само контактирајте со нас, ние може да ви помогне да го најдете вашиот посака објект!
@БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ цел ќе се реализира преку КИНА ПОСТ. Испорака име е во најголем дел од случаите од 15 до 40 работни дена. Времето за испорака е во зависност од поединечни земји поштенска услуга.Ние прифаќаме никаква одговорност за стоката се одложени поради услуги на Регистрирани Воздух Mail или Кина Парцела или други околности на одложувања што се случува со фактот дека нашите испораки се испратени од странство.Ако ви треба вашата испорака брз ве молиме контактирајте со нас за експрес такси превозот.
@International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Ве молиме кажете ни се во напредни ако сакате international Express превозот и ние сме мило да ви испрати понуда.
@Ако имате цел 150$/ние ќе се обидеме да ги испратите како бесплатен превозот со express, ова сепак е во зависност од определбата земја или област.
@Било какви прашања во врска со трговија на ГОЛЕМО, ве молиме обратете се до нас и ќе добиете одговор во 24hours со понуда која се надевам дека е на вашите потреби. Ние ви посакам добредојде да се погледне во мојата продавница за промет на големо на производи и трговија на големо цена попусти.
@ Ние исто така, производство панделки во свој прилагодено дизајн почетокот од само по дворови (со исклучок на превозот). Ве молиме контактирајте со нас за да се добие минимум цел количество за вашиот кориснички лента дизајн. Секој стил, големина и боја на моделот може да се прилагоди на вас.
@Производство време е генерално е 3 до 7 дена. За повеќе детали за исплати и превозот, ве молиме контактирајте со нас.
@Производите што ги испратите се внимателно контролирани од страна на нашиот посветен на персоналот пред да се испраќаат надвор со цел да се направи вашата нарачка во нашата продавница пријатен еден.

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
МИКС-1210
Шема:
Геометриски
боја:
како Слика

Производи во категоријата

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2

[Стил] : [ Материјал] : 100% Полиестер [L ength ] : 10 јарди; 1yards=0.914 метар (само може да избере 1 боја во 1 многу) [ Лент

Боја : Како на сликата (како различни Екран, па боја ќе биде малку различен.Ви благодариме за разбирањето

добредојдовте на СРЕЌА ZAKKAПредмет : 5 / 8 "(16mm) Жакард ЛентаМатеријал : 100% полиестер.Боја : исто како на слик

Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас.98 / многудворови / многуZakka рач

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, с

Добредојдовте на обичај било логото треба на НЕПРИЈАТЕЛНие имаме дизајнер и печатење фабрика !!Произво

Превозот (Забелешка)A : цел 7ние слободни брод преку 4 PX Сингапур Пост НП Про,тоа трае околу 1530 работни ден

[ Материјал] : 100% Полиестер [L ength ] : 10 јарди; 1yards=0.914 метар (само може да избере 1 боја во 1 многу) [ Лента Ширин

Предмет : Grosgrain печатени ЛентаСостојки : увезената сурова свила полиестер влакна со Европските еколошки

Боја : Како на сликата (како различни Екран, па боја ќе биде малку различен.Ви благодариме за разбирањето

******************** Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! ***********************Производ функцијаМатеријал : Burlap + Чи

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8" (22mm) Grosgrain ЛентаМатеријал : полие

Превозот Метод Јас : Превозот Време : Таа ги зема околу 819 работни дена за САД и повеќето земји и 2035 бизнис

Добредојдовте на нашиот магазинПредмет : grosgrain печатење лентаМатеријал : 100% полиестер влакнаСуровини :

започнетекрајотДобредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Предмет : 7 / 8" (22mm) Grosgrain ЛентаМатеријал : полие

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(2

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

recommendstartrecommendend Препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,т

Please wait...